Polski plPLN Zmień język
Wybierz język:
en pl
Wybierz walutę:
EUR PLN USD
Twoje konto
Kontakt
Koszyk: (0) 0,00 Do kasy

NOC ZAKUPÓW -30%Na kolekcję wiosenną! Zobacz!

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
mask

Salony 5.10.15.

Produkty sprzedawane w sieci sklepów 5.10.15. projektowane są z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 12 roku życia. Ubranka dla niemowląt, przedszkolaków czy uczniów szkół podstawowych można kupić w około 220 sklepach 5.10.15. na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym 51015kids.eu. Sieć sklepów 5.10.15. to jeden z największych i najszybciej rozwijających się systemów na rynku krajowym. Dobre wyniki osiągane przez sklepy franczyzowe powodują, że w naturalny sposób nasze zainteresowanie kieruje się w ich stronę. Sieć sklepów partnerskich rozwija się konsekwentnie i w tej chwili liczy sobie około 180 jednostek.

Rynek zmienia się szybko, co wcześniej można było zaobserwować w większych miastach Teraz widać to także w mniejszych miejscowościach – dzieci rodzą się przecież wszędzie! Kiedy patrzymy na mapę kraju trudno jest znaleźć większy region, w którym nas nie ma. Dzięki rozwojowi modelu franczyzowego możemy szybko i precyzyjnie rozwijać się w nowych lokalizacjach, niezależnie od wielkości danego ośrodka.

Sklepy z partnerami handlowymi otwieramy w formacie agencyjnym. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie systemu franczyzowego przyjaznego dla naszych partnerów. Warto podkreślić, że franczyzobiorca nie musi inwestować w towar. To bardzo ważne w obecnej sytuacji rynkowej. Takie podejście umożliwia nam pełne zaangażowanie centralnych narzędzi analitycznych, natychmiastową reakcję całej sieci, a z drugiej strony uwalnia naszego partnera od ryzyka związanego z zarządzaniem towarem. Jesteśmy przygotowani na współpracę z osobami, które nie posiadają dużego doświadczenia w handlu. Umożliwia to przekazywany przez nas know-how oraz marka – jedna z najbardziej rozpoznawalnych w segmencie odzieży dziecięcej. Przygotowany w ten sposób system bardzo dobrze spisuje się w obecnych realiach rynkowych. Potwierdza to wiele sytuacji, w których z naszym obecnym partnerem otwieramy kolejne placówki. Koncept marki 5.10.15. zakłada oferowanie szerokiej gamy produktów w bardzo atrakcyjnych progach cenowych, co jest szczególnie ważne dla naszych klientów. Nie zapominamy również o dynamicznych akcjach promocyjnych towarzyszącym wprowadzaniu kolejnych sezonów. Nasi klienci to lubią, a nasi partnerzy o tym wiedzą. Tempo nowych otwarć potwierdza, że cieszymy się zaufaniem wśród franczyzobiorców.

Nowy koncept meblowy

To całkiem nowe środowisko sprzedaży, które precyzyjnie podkreśla walory produktów 5.10.15.Przez blisko rok pracowaliśmy nad stworzeniem nowego wizerunku punktów sprzedaży. W przypadku sklepów z produktami dla dzieci w różnym wieku, bardzo ważne jest stworzenie środowiska przyjaznego dla wszystkich klientów. Rodzice niemowlaka zupełnie inaczej postrzegają świat niż rodzice 10-latka, który niechętnie ubiera się w sklepach dziecięcych. Właśnie dlatego w naszych sklepach działają trzy strefy produktowe: świat niemowlaka, przedszkolaka i starszych dzieci.
Nowy koncept meblowy pozwala na optymalną prezentację szerokiej oferty produktowej. Jasne ażurowe meble i ekspozycja frontem do klienta umożliwia szybką i całościową ocenę kolekcji. Zastosowane rozwiązania pozwalają również na wydajniejszą pracę obsługi sklepu, co jest szczególnie ważne dla naszych partnerów franczyzowych.

Relacje z franczyzobiorcami

Szanujemy czas i pieniądze naszych partnerów. Ich biznes to też nasz biznes!

Lokal, który proponuje franczyzobiorca musi zyskać naszą akceptację – analizujemy i doradzamy przy wyborze lokalizacji. Jeśli kwota czynszu jest za wysoka, mówimy otwarcie, że nasz biznes w tym miejscu się nie opłaca. Czasem odmawiamy kandydatom, jeśli nie jesteśmy przekonani o powodzeniu ich działalności w danej lokalizacji. Zawsze jednak staramy się wspólnie znaleźć alternatywne rozwiązania spełniające oczekiwania obu stron.

Nieustannie testujemy nowe rozwiązania. Możemy sobie na to pozwolić, gdyż dysponujemy dużą siecią własnych sklepów. To daje naszym partnerom sygnał, że wchodzą w pewny biznes z silnym partnerem. Franczyzobiorcy nie tylko korzystają z naszego know-how, ale otrzymują także kompleksowe wsparcie marketingowe. Podjęcie pracy z nami wiąże się z komfortem – wiele problemów jest rozwiązanych zanim naszemu potencjalnemu franczyzobiorcy przyjdzie się z nimi zmierzyć.

Skąd tak elastyczne podejście do franczyzobiorców? Wynika ono z wieloletniego doświadczenia. Warto zaznaczyć, iż nie jesteśmy skostniałą korporacją, która sztampowo podchodzi do relacji z partnerami. Tworzymy firmę, która jest otwarta na nowe rozwiązania.
Doświadczenie na rynku, zorganizowany zespół, szeroka gama produktów i atrakcyjne ceny pozwalają nam na utrzymanie dynamicznego tempa rozwoju.

Wszystkich zainteresowanych poznaniem szczegółów i warunków współpracy zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

E-mail: franczyza@51015kids.eu
Tel: +48 602 433 600

Zapisz się na newsletter
x

Zapisz się na newsletter

Pierwszy dowiesz się o:

  • wyprzedażach
  • nowościach
  • kuponach rabatowych
OK

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

5-10-15 facebook widget