Dołącz do nas
Do góry

Domowe Pole Minowe wraca po świątecznej przerwie. Jutro o g. 10.00 na kolejny odcinek!

  • 5
    Udostępnienia

Zbliża się szósty odcinek programu Domowe Pole Minowe. Już jutro poruszony zostanie trudny temat, który zainteresuje szczególnie rodziców spodziewających się kolejnego dziecka oraz tych, którzy posiadają już przynajmniej dwójkę. Mamy nadzieję, że popularna vlogerka Justyna Kozłowska wspólnie z zaproszonym gościem i naszą ekspertką, Małgorzata Ohme swoimi radami sprawią, że będzie Wam się żyło lżej. 🙂 Ciekawi szczegółów? Zapraszamy!

W jutrzejszym odcinku Justyna Kozłowska wspólnie z dziennikarką Beatą Sadowską, która jest mamą Tytusa i Kosmy, porozmawiają na temat tego, jak radzić sobie z dziecięcą zazdrością. Jak przygotować starsze dziecko na pojawienie się rodzeństwa? Co zrobić, aby uniknąć albo przynajmniej zminimalizować pojawiającą się zazdrość? Czy da się oswoić tę nową sytuację? Czy kłótnie między rodzeństwem powinny nas niepokoić? Czy to normalne, że nagle po powrocie ze szpitala z noworodkiem starsze dziecko wydaje nam się takie duże i oczekujemy od niego więcej niż wcześniej? Chcesz wiedzieć dlaczego Małgorzata Ohme (psycholog dziecięcy i ekspertka Akademii 5.10.15.) nazywa pojawienie się rodzeństwa jednym z najbardziej negatywnych i traumatycznych doświadczeń w życiu człowieka? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w jutrzejszym odcinku!

Zapraszamy do oglądania szóstego odcinka już jutro o godzinie 10:00 na Onet.pl  i na profilu FB Onet Styl Życia!

Tematem przedświątecznego, piątego odcinka Domowego Pola Minowego była dziecięca złość. Justyna wspólnie z Małgorzatą Ohme oraz dziennikarką Katarzyną Burzyńską (mamą Henia), zastanawiały się jak reagować w sytuacjach kryzysowych. Jeśli chcecie wiedzieć czy ataki złości są normalne i jak my jako rodzice powinniśmy zachowywać się, kiedy taka sytuacja spotka nas w miejscu publicznym, kliknijcie w poniższy link!

PIĄTY ODCINEK PROGRAMU DOMOWE POLE MINOWE

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Aktualności

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.