FAMILY CONCEPT-ubrania dla całej rodziny

Family Concept to linia ubrań dla całej rodziny w której znajdziecie odzieżowe propozycje dla każdego członka rodziny. Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, żebyście mogli w zabawny, modny i wygodny sposób pokazać światu jak zgraną rodziną jesteście!

Cała kolekcja składa się z produktów damskich, męskich i dziecięcych, takich jak: t-shirty, bodziaki, dresy oraz legginsy. Na wszystkich modelach pojawiają się charakterystyczne dla marki 5.10.15. autorskie grafiki i hasła na przykład: „Najlepszy rocznik”, „Dziewczyny rządzą” czy „Szef wszystkich szefów” nawiązujące do cech charakteru, osobowości czy podobieństwa pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny.

 

Family Concept to genialna propozycja dla całej super rodziny, zachęcająca do robienia rodzinnych zdjęć i wspólnej zabawy, która integruje każdego z jej członków. To także idealny pomysł na prezent zarówno dla świeżo upieczonych rodziców i ich maluchów, jak i osób, które lubią podkreślać podobieństwa pomiędzy małymi i dużymi członkami rodziny, bo jak wszyscy wiemy… rodzina górą!

Więcej ubrań z linii FAMILY CONCEPT znajdziecie na www.51015kids.eu.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Artykuły
lato 2018
Czytaj więcej

Kulisy sesji Lato 2018

Odkryjcie kulisy najnowszej letniej sesji 5.10.15. i poczujcie klimat nadchodzących wakacji! Zachwyćcie się wakacyjnym charakterem kolekcji oraz wygodnymi…
Czytaj więcej

Sesja świąteczna 5.10.15.

W nadchodzące Święta wszystkie dziewczynki poczują się jak małe księżniczki dzięki specjalnie na tę okazję zaprojektowanym sukienkom. Mogą…