Dołącz do nas
Do góry

FAMILY CONCEPT-ubrania dla całej rodziny

Family Concept to linia ubrań dla całej rodziny w której znajdziecie odzieżowe propozycje dla każdego członka rodziny. Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, żebyście mogli w zabawny, modny i wygodny sposób pokazać światu jak zgraną rodziną jesteście!

Cała kolekcja składa się z produktów damskich, męskich i dziecięcych, takich jak: t-shirty, bodziaki, dresy oraz legginsy. Na wszystkich modelach pojawiają się charakterystyczne dla marki 5.10.15. autorskie grafiki i hasła na przykład: „Najlepszy rocznik”, „Dziewczyny rządzą” czy „Szef wszystkich szefów” nawiązujące do cech charakteru, osobowości czy podobieństwa pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny.

 

Family Concept to genialna propozycja dla całej super rodziny, zachęcająca do robienia rodzinnych zdjęć i wspólnej zabawy, która integruje każdego z jej członków. To także idealny pomysł na prezent zarówno dla świeżo upieczonych rodziców i ich maluchów, jak i osób, które lubią podkreślać podobieństwa pomiędzy małymi i dużymi członkami rodziny, bo jak wszyscy wiemy… rodzina górą!

Więcej ubrań z linii FAMILY CONCEPT znajdziecie na www.51015kids.eu.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Aktualności

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.