Dołącz do nas
Do góry

Kolejna Gwiazda Jakości Obsługi dla marki 5.10.15.

Klienci po raz jedenasty docenili wysoki poziom obsługi w stacjonarnych sklepach sieci 5.10.15. oraz sklepie online. Marka otrzymała właśnie kolejną Gwiazdę Jakości Obsługi. To właśnie lojalność wobec konsumentów sprawia, że 5.10.15. już od ponad 25 lat jest liderem na rynku odzieży dziecięcej.

Program Jakości Obsługi zbiera opinie konsumentów przez 365 dni w roku za pośrednictwem portalu jakoscobslugi.pl oraz aplikacji mobilnej Premia360, a także za pomocą badań ankietowych. Program corocznie podsumowuje oddawane głosy, przyznając najprzyjaźniejszym firmom właśnie Gwiazdy Jakości Obsługi.

5.10.15. jest jedną z największych sieci odzieżowych dla dzieci w Polsce, posiadającą ponad 220 sklepów. Według badań nt. jakości obsługi przeprowadzanych przez wspomniany Program, konsumenci doceniają najbardziej wiedzę, umiejętności i uprzejmość personelu, a także wygląd miejsca obsługi.

Z powyższych badań wynika także, że przy korzystaniu ze sklepów online, najważniejszy jest dla klientów czas obsługi, a także  oferta i asortyment, które często przebijają pod tym względem sklepy stacjonarne. Uhonorowana Gwiazdą Jakości Obsługi marka posiada prężnie działający sklep internetowy www.51015kids.eu.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Aktualności

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.