Dołącz do nas
Do góry

Już jutro o g. 10 siódmy odcinek programu Domowego Pola Minowego!

Za nami już sześć odcinków programu Domowe Pole Minowe, mamy więc nadzieję, że udało nam się solidnie wzbogacić Waszą wiedzę na temat wychowywania dzieci. Jesteście ciekawi jaki temat poruszymy tym razem? Justyna Kozłowska i trójka jej uroczych dzieciaków – Basia, Jadzia i Romek staną przed nowym wyzwaniem! Swoim doświadczeniem podzieli się jak zawsze gość specjalny, a porad psychologicznych udzieli ekspertka Akademii 5.10.15., Małgorzata Ohme!

W jutrzejszym odcinku Justyna Kozłowska wspólnie z gośćmi programu – Małgorzatą Ohme oraz aktorką Anitą Jancią, która jest mamą Marysi i Ignacego, rozmawiają na temat sprzątania przez dzieci i czystości w domu. Zastanawiasz się jak sprawić, żeby dzieci sprzątały same i jak je do tego zachęcić? Od kiedy zacząć je uczyć utrzymywania porządku i czy faktycznie jest to konieczne? Jak znaleźć sposób, który najlepiej sprawdzi się w Twojej rodzinie? No i jak w tym wszystkim nie wpaść w paranoję czystości i zachować higienę… psychiczną? Koniecznie obejrzyj jutrzejszy odcinek, jak zawsze rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.:)

Zapraszamy do oglądania siódmego odcinka już jutro o godzinie 10:00 na Onet.pl  i na profilu FB Onet Styl Życia!

Zeszłotygodniowy, szósty odcinek Domowego Pola Minowego poświęcony był dziecięcej zazdrości pojawiającej się między rodzeństwem i temu, jak sobie z nią radzić. Justyna rozmawiała na ten temat z dziennikarką Beatą Sadowską, która opowiedziała o swoich doświadczeniach jako mama Tytusa i Kosmy, a cennymi radami z zakresu psychologii dziecięcej jak zawsze podzieliła się Małgorzata Ohme.

Jeśli go jeszcze nie widzieliście,  koniecznie nadróbcie to przed jutrem!

SZÓSTY ODCINEK PROGRAMU DOMOWE POLE MINOWE

 

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Aktualności

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.