Dołącz do nas
Do góry

Klocki – idealny prezent na Dzień Dziecka

Nie ma nic bardziej rozwijającego małe dziecięce rączki niż klocki. To one uczą koncentracji, wzmacniają koordynację ruchową i wspierają rozwój logicznego myślenia. Od najmłodszych lat warto, aby w życiu dziecka istniała tego typu aktywność. Dla dzieci do 3-4 lat najbardziej wskazane są duże plastikowe lub miękkie klocki z mniejszą ilością elementów o prostych kształtach do stworzenia. Im starsze dziecko tym bardziej rozbudowane zestawy i z większą ilością elementów można wprowadzać. Klocki mają jeden wielki plus –  zawsze okazują się trafionym prezentem na Dzień Dziecka i nie tylko, bo także świetnie się sprawdzą jako prezent urodzinowy, jak i pod choinę. Dodatkowo klocki są dobrym pomysłem na prezent dla dziecka w każdym wieku. 🙂

 

  • Dla najmłodszym proponujemy większe i bardziej miękkie klocki  lub klocki sensoryczne, które będą idealne dla małych raczek tworzących swoje pierwsze budowle:

  • Dla trochę starszych dzieci proponujemy uwielbiane przez nie klocki Lego lub Cobi, z których można wyczarować nawet najbardziej niesamowite budowle:

  • Klocki magnetyczne są bardzo interesującą alternatywą dla klasycznych klocków, pozwalają tworzyć zarówno figury płaskie jak i przestrzenne:

KLOCKI DO -30%👉 https://bit.ly/2ZyBf4o

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Aktualności

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.