Dołącz do nas
Do góry

Kolekcja Świąteczna 2020

W tym roku kolekcja świąteczna 5.10.15. to wyprawa w miejsce, w którym spędzamy najlepsze chwile, które napawa nas dobrą energią i optymizmem. Podróż w miejsce, w którym czujemy się najlepiej i które daje nam poczucie bezpieczeństwa. To miejsce – to dom, bo w domu czujemy się dobrze i swobodnie! 

W świąteczne dni dziewczynki poczują się w naszych ubraniach absolutnie wyjątkowo! Będą mogły wybierać wśród sukienek połyskujących złotą kratą na tle intensywnego granatu lub błyszczeć niczym gwiazdy w roziskrzonych cekinami sukienkach.  

W kolekcji znajdują się również welurowe czerwone spódniczki w plisy ze złotymi dodatkami oraz kraciaste spódniczki, które będą uzupełnieniem tradycyjnych białych koszul ze stójką lub mniej oficjalnych bluzeczek z niepowtarzalnymi aplikacjami nawiązującymi do świątecznego klimatu. Młodsze dziewczynki, będą mogły upodabniać się do starszych sióstr, dzięki podobnym zestawom modeli dla rodzeństwa. 

W te Święta chłopcy przeobrażą się w małych, eleganckich gentelmanów noszących błękitne koszule wraz z muszkami w kolorze głębokiego granatuStarsi chłopcy, będą mogli wybierać wśród wielu modeli w stylu casual. Koszulki ze śmiesznymi hasłami i ciekawymi aplikacjami jak rysunek 3D Mikołaja będą świetnym zestawem na mniej oficjalne świąteczne spotkania 

Ciekawym uzupełnieniem kolekcji świątecznej dla chłopców mogą się okazać spodnie z szelkami, które nadadzą stylizacji wyjątkowo elegancki charakter, zaś bluzka z nadrukiem szelek i krawatu, zachwyci nie jednego chłopca, który lubi łączyć wygodę i elegancję.  

 Więcej produktów z Kolekcji Świątecznej znajdziecie na👉 51015kids.eu!

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Aktualności

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.