Dołącz do nas
Do góry

Modny powrót do szkoły

Choć wakacje jeszcze trwają w najlepsze, jednak nieubłaganie wielkimi krokami zbliża się wrzesień i czas szkoły. Początek szkoły to niejednokrotnie powód do zakupu nowych elementów garderoby dla najmłodszych. Gdy zaczynamy robić porządki w szafach okazuje się, że nogawki w spodniach są za krótkie, a bluzy nie dopinają się, ponieważ w trakcie wakacji pociecha zdążyła urosnąć… Dlatego pora na zakupy!

Najnowszą kolekcję jesienną  od 5.10.15. pokochają chłopcy, którzy lubią gamingowe klimaty. Na ubraniach znajdują się liczne nawiązania do klimatu gier w postaci nadruków padów do gry lub grafik z „pixelami” oraz napisów np. „What’s your game?” lub „Player”. W kolekcji zagoszczą lubiane poprzez chłopców kolory: niebieski oraz czerwony uzupełniane o inne akcenty kolorystyczne.

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczynki zachwycą się delikatnymi odcieniami różu, bieli oraz szarości zestawionych z intensywniejszymi barwami, czerwieni i granatu denimu. Wielkie zainteresowanie mogą wzbudzić cieszące się ogromną popularnością aplikacje z dwustronnych cekinów oraz holograficzne nadruki.

 

 

 

 

 

Przed wybraniem się na zakupy, zainspirujcie się przygotowanymi przez naszych stylistów stylizacjami, może to w nich znajdziecie to, czego akurat potrzebujecie. 😊

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Bez kategorii

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.