Dołącz do nas
Do góry

Odkryjcie kapsułę MONO!

KAPSUŁA MONO, będąca częścią kolekcji mix and match to wyjątkowe połączenie nowoczesności i wygody. Ponadczasowe kolory takie jak biel, szarość i czerń pojawiają się w zróżnicowanych konfiguracjach kolorystycznych na ubraniach o prostej formie m.in.: koszulkach, bluza i legginsach, których nie może zabraknąć w szafach dzieci. Niepowtarzalnego charakteru całości nadają proste w formie nadruki pojawiające się na ubraniach – najmłodsze dzieci zachwycą się graficznymi kotkami lub dinozaurami, zaś nastolatkowie postawią na sportowe nadruki cyfr lub znaków. Kapsuła dzięki zastosowanym kolorom oraz minimalistycznym nadrukom zyskuje uniwersalny charakter, a tym samym ułatwia tworzenie licznych i ponadczasowych stylizacji.

DZIEWCZYNY

Znaki zapytania, wykrzykniki i graficzne kotki to elementy charakterystyczne kapsuły w propozycjach dla małych fanek mody. Bluzki lub tuniki połączone z legginsami, tworzą ze sobą wygodne i niepowtarzalne zestawy do szkoły.

CHŁOPCY

Do biegania, do wygłupów i kreatywnych zabaw! Kapsuła MONO zapewni chłopakom wygodę i swobodę ruchu podczas każdej aktywności! Czas powiedzieć TAK czarno-białym zestawom!

 

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Moda

Copyright © 2017 - 2023 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.