Dołącz do nas
Do góry

Pakowanie na wakacje… START!

Wakacje, och wakacje! Czas zabawy i beztroski… ale, zanim wyjedziemy i zaczniemy się bawić trzeba spakować walizki i torby.

Jaką walizkę wybrać?

Pojemną i wygodną! To na początek – ale, tak naprawdę, wszystko zależy od celu naszej podróży jej długości i planów na nasz wypoczynek.

Dla malucha – wiadomo małe dziecko pakuje rodzic i sam wie doskonale jakie rzeczy należy zabrać na wakacje.

Jednak nie odbierajmy dzieciom frajdy z samodzielnego pakowania swoich rzeczy. 😊 Dziecko, które samo się ubiera i jest w stanie liczyć na paluszkach doskonale zapakuje się na krótki wyjazd. Walizka dla naszego malucha nie powinna być większa od niego 😉 ważne by pomieściła ulubionego misia i kilka dziecinnych skarbów.

Dla starszaka – starsze dziecko (przedszkola) ma już inne wymagania co do oprawy dla swoich rzeczy. 😉

Ilość rzeczy zabieranych na wycieczkę jest też dużo większa – sprawdzą się pojemne torby, plecaki ale, tylko takie, które posiadają sporo kieszonek i schowków.Natomiast jeśli w planie jest dłuższa wyprawa – torba na kółkach z wysuwaną rączka to będzie strzał w 10kę !  😉

Dla nastolatka – pakowanie nastolatka… nie istnieje 😉 ten pakuje się sam! Pomóżmy mu tylko podjąć odpowiednią decyzję co do rodzaju opakowania dla jego rzeczy.

Jak walizka… to tylko taka wyróżniająca się!

Wybierając jedną z poniższych opcji nasz syn lub córka zwróci uwagę na design, kolor i kształt a my możemy być pewni, że walizka o sztywnych ściankach to najlepszy wybór by pomieścić i odpowiednio zabezpieczyć spakowane rzeczy. Walizki są pojemniejsze od toreb i wygodniejsze przy transporcie. Dzięki wysuwanemu uchwytowi i kółkom łatwo się je prowadzi a dzięki swojej pojemności pomieszczą, każdą absolutnie każdą dodatkową ilość outfitów, jaką dobiorą nasze pociechy. 😉

Spakowani? No to można już wyruszać na wakacje! 😊

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Moda

Copyright © 2017 - 2023 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.