Pomysły na prezenty na mikołajki

Ponad 50% Polaków odkłada kupowanie prezentów na ostatnią chwilę, głównie ze względu na brak czasu i świątecznych promocji – tak wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez Kantar TNS na zlecenie eBay. Przypominamy, że mikołajki już jutro, a Twoje dziecko na pewno czeka na nie z niecierpliwością. Jeśli nie zdążyliście jeszcze kupić niczego dla swojej pociechy albo po prostu nie macie pomysłu na prezent, koniecznie przeczytajcie dzisiejszy wpis. Przygotowaliśmy zestawienie naszych mikołajkowych propozycji w promocyjnych cenach!

 

GRY

 1. Yeti w moim spaghetti

To Yeti, które lubi spaghetti! Prosta i zabawna gra dla całej rodziny. Włóż makaron do miseczki a na górze ustaw figurkę yeti. Następnie tak wyciągaj nitki makaronu, aby yeti nie spadło do miski.

 1. Szalona pułapka

Sprawdź ile sera zdołasz złapać, ale uważaj na pułapkę! Umieść karty w pułapce, nastaw ją i wyciągaj karty, ale uważaj – jeśli utkniesz w pułapce, stracisz kartę! Sprawdź swój refleks na 3 poziomach trudności. Szalona pułapka dla wszystkich odważnych dzieci.

 1. Walka o stołki

Czas na zwariowane meblowanie! Wybierz krzesło w swoim kolorze i ustaw je na poprzednim tak, żeby nie spadło na stół. Kto pierwszy skusi i dostanie punkty karne? Świetna zręcznościowa zabawa dla graczy w każdym wieku.

 1. Brainbox Świat

Fantastyczna gra dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją spostrzegawczość. Popatrz na kartę przez 10 sekund. Obróć kartę i odpowiedz na wszystkie pytania (możesz zapisać odpowiedzi na kartce papieru). Jeśli wszystkie odpowiedzi są poprawne możesz zatrzymać kartę. Jeśli jakieś odpowiedzi są niepoprawne odłóż kartę do pudełka. Zobacz ile kart jesteś w stanie zdobyć w dziesięć minut. Gra zawiera wariant dla wielu graczy. Pamiętajcie, że odpowiedzi do wszystkich pytań znajdują się na karcie, więc patrzcie uważnie!

[wds id=”19″]

 

ZABAWKI INTERAKTYWNE

 1. Szczeniaczek interaktywny Lucy

To najbardziej posłuszny szczeniak świata. Odpowiada na 14 różnych komend. Daje buziaka, kładzie się, węszy, szczeka, staje na przednich łapkach, uwielbia tańczyć, a jak powiesz „cześć” to przywita się z Tobą.

 1. Robot Movi Mistrz Zabawy

Ten uroczy robot zachęci Twoje dziecko do ruchu i nauki. Movi zadaje pytania rozwijające umiejętności krytycznego myślenia, uczy maluchy wykonywania poleceń w ramach zabawy, a nawet tańczy i wykonuje wygibasy na parkiecie. Ten interaktywny robot zapewni Twojemu dziecku moc zabawy, ucząc go słuchania i tańca!

 1. Tuluś Ruffles

To wymarzony szczeniaczek dla Twojego dziecka, który tylko czeka na adopcję. Uwielbia się przytulać i jest bardzo grzeczny. Tuluś reaguje tak, jakby był prawdziwym szczeniaczkiem. Gdy poklepiesz go po łebku lub pogłaszczesz po brzuszku, zareaguje wydając dźwięki. Tuluś otwiera też oczka i porusza łebkiem. Możesz go również nakarmić, a ze szczęścia wyda sekretne dźwięki. Zamyka oczy, gdy śpi i porusza brzuszkiem, gdy oddycha.

 1. Szczeniaczek Fisher Price

Miękki i miły przyjaciel Twojego dziecka, który odpowiada na dotyk śmiesznymi tekstami i piosenkami. Dodatkowo wyposażony jest w technologię „poziomy nauki”, dzięki której interaktywne treści zmieniają się z wiekiem malucha umożliwiając dostosowanie edukacyjnej treści zabawki do aktualnego etapu rozwoju dziecka.

[wds id=”20″]

ZABAWKI EDUKACYJNE

 1. Zabawki z serii Cool Science czyli naukowa zabawa dla przedszkolaków.

Proponujemy wirówkę laboratoryjnaą – ten zestaw pozwala najmłodszym na zapoznanie się z działaniem wirówki i kroplomierza, dzięki mieszaniu różnych składników i barwieniu.

 1. Literkowy hipopotam

Zabawka dostarcza sześć edukacyjnych zabaw, którym towarzyszy zabawny hipopotam i słodki ptaszek. Naciśnij pyszczek hipopotama, aby usłyszeć zagadki lub pociągnij dźwignię w kształcie ptaszka, aby zakręcić kołem i rozpocząć naukę liter, wymowy, słów i liczb.

 1. Edukacyjna hula-kula

Stworzona z myślą o dzieciach, które zaczynają stawiać pierwsze kroki i badać otaczający je świat. Z jej pomocą maluch uczy się różnych melodii i piosenek, odgłosów zwierząt, a także poznaje podstawowe kształty i kolory. Kula jest wyposażona w mechanizm, który samoczynnie wprowadza ją w ruch, zachęcając dziecko do podążania za nią.

[wds id=”21″]

 

Total
0
Shares
1 komentarz
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Artykuły