Dołącz do nas
Do góry

Prezenty na Wielkanoc dla dzieci

Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Lubimy niespodzianki oczywiście głównie wtedy, kiedy są trafione. Najbardziej jednak na prezenty czekają dzieci, szczególnie, gdy Wielkanoc tuż, tuż. Czy do Waszych pociech przychodzi w tym okresie zajączek i obdarowuje maluszki drobnymi upominkami?

Prezent wielkanocne: co warto kupić dziecku?

Prezent wielkanocny może być związany tematycznie ze świętami, ale może też nie różnić się od prezentu kupowanego na inną okazję. Popularne wśród rodziców i dziadków są słodycze na Wielkanoc, zatem tutaj w grę wchodzą czekoladowe zające i jajka, które robią w świątecznym okresie furorę.

Alternatywą dla prezentów w postaci słodyczy, mogą okazać się dostosowane do wieku dziecka gry planszowe, klocki i puzzle. Prezent od zajączka wcale nie musi być okazały. Tradycja dotyczy drobnych upominków, które z łatwością można ukryć w domowych schowkach, szafkach i szufladach. Dziś przychodzimy do Was z propozycją takich właśnie prezentów! 🙂

Gry planszowe

Takie gry zapewnią nie tylko ogrom radości dla najmłodszych, nie raz i dorośli dadzją się wciągnąć na wiele godzin do wspólnej gry!

Puzzle

To genialny prezent dla najmłodszych, ponieważ dzięki układaniu puzzli dzieci ćwiczą pamięć, rozwijają sprawność manualną, a nawet wzmacniają swoje poczucie wartości – wkład włożony z ułożenie puzzli zostaje “nagrodzony” gotowym obrazkiem ułożonych puzzli i pojawia się poczucie sprawności.

Klocki

To fantastyczny wybór dla dzieciaków! Nie ma nic bardziej rozwijającego małe dziecięce rączki niż klocki. To właśnie one uczą koncentracji i wspierają rozwój logicznego myślenia.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Aktualności

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.