Dołącz do nas
Do góry

Światowy Dzień Oceanów

Dziś jest Światowy Dzień Oceanów – ten wyjątkowy dzień został oficjalnie ustanowiony przez ONZ w 2009 roku i jest szczególną okazją do pokazania podwodnego świata z całym jego pięknem, ale również z problemami z którymi on się zmaga.

W dniu takim jak dziś ludzie na całym świecie podejmują mnóstwo akcji, które mają na celu nagłośnienie większego wsparcia w ochronie środowiska wodnego oraz przyrody z nim związanej. Niezależnie od tego, gdzie mieszkamy, każdy z nas jest zależny od mórz i oceanów oraz odpowiedzialny za ich obecny stan, ponieważ woda stanowi 70% powierzchni naszej planety.

W nurcie ochrony środowiska oraz promowania działań proekologicznych zostały stworzone propozycje odzieżowe w letniej kolekcji marki 5.10.15., które mają na celu szerzenie działań na rzecz mórz i oceanów. Wszystko to dzieje się za sprawą t-shirtów z przesłaniami takimi jak: „Szanuj morskich ziomków”, „Safe ocean”, „Czysty ocean – czysta planeta”. Koszulki z hasłami zostały zaprojektowane zarówno w wersji dla chłopców jak i dziewczynek. 🙂

T-shirty chłopięce

T-shirty dziewczęce

Na uwagę zasługuje też pozostała część kolekcji letniej od 5.10.15. w której znajdziemy liczne odwołania do natury, mórz, oceanów, a także dżungli – jej fauny i flory. Na kolekcję składają się wygodne ubrania w ciekawych krojach stworzone z materiałów, które idealnie sprawdzą się podczas wakacyjnych upałów.

KOLEKCJA LATO 2020

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Aktualności

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.