Dołącz do nas
Do góry

Wystartowała Akademia 5.10.15.!

3…2…1…startujemy! 🙂 Wczoraj odbyła się uroczysta inauguracja Akademii 5.10.15., którą w charakterze gościa specjalnego wsparła Karolina Malinowska, polska topmodelka i mama trójki dzieci. Spotkanie poprowadziła nasza ekspertka Małgorzata Ohme, znany psycholog dziecięcy. Chcecie poznać więcej szczegółów i dowiedzieć się czym jest Akademia 5.10.15.? Koniecznie przeczytajcie ten wpis!

Wczorajsze spotkanie rozpoczęła Gosia Ohme słowami „mam nadzieję, że Akademia 5.10.15. będzie przyjaznym miejscem, w którym wszyscy będziemy się spotykać, aby czerpać ekspercką wiedzę na temat dzieci i ich rozwoju”. I taki właśnie jest nasz główny cel! Zacznijmy jednak od początku… co to w ogóle jest ta Akademia?

Akademia 5.10.15. jest projektem aktywnie wspierającym rodziców w codziennych wyzwaniach związanych z posiadaniem dzieci. Właśnie w tym celu uruchomiony został niniejszy blog, na którym poruszać będziemy kwestie związane m.in. z wychowaniem, pielęgnacją, żywieniem, kwestiami psychologicznymi, bezpieczeństwem, problemami w przedszkolu czy szkole. Treści współtworzyć będą psychologowie dziecięcy, autorzy książek dla dzieci, pediatrzy i inni specjaliści związani z tematyką parentingową. Każdego tygodnia możecie spodziewać się ciekawych i inspirujących porad ekspertów.

Chcemy podzielić się z Wami wiedzą i doświadczeniem, które zbieraliśmy przez wszystkie lata istnienia na rynku (czyli prawie 25 lat!), do tej pory będąc dla Was doradcą w kwestii komfortowego i modnego ubioru. Teraz, dzięki powstaniu Akademii chcemy być także Waszym partnerem i towarzyszem w ważnych rodzinnych momentach oraz codziennych problemach i trudnościach, które są nieodłączną częścią rodzicielstwa.

Marek Czupryna, prezes sieci 5.10.15. podsumował zamysł Akademii jednym zdaniem „Mamo, Tato – chcemy Cię aktywnie wspierać w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem. Niech będzie ono dziecinnie proste!”

W związku z tym, że wchodzimy powoli w okres przedświąteczny, a tym samym za chwilę rozpocznie się gorączka świątecznych zakupów, właśnie tematowi prezentów przyglądaliśmy się podczas inaugurującego projekt spotkania. Karolina Malinowska opowiedziała nam m.in. o tym, jakie prezenty lubią jej dzieci i co jej zdaniem jest najważniejsze podczas ich wręczania. Już wkrótce pojawi się wpis na ten temat. Gosia Ohme opowiadała o psychologicznym znaczeniu prezentów, o tym czy zabawka faktycznie jest dla dziecka tylko zabawką czy może pełni bardziej skomplikowaną i ważną funkcję? Już jutro zamieścimy artykuł o sztuce brania i dawania autorstwa naszej ekspertki. Do zobaczenia 🙂

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Aktualności

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.