Dołącz do nas
Do góry

Zapraszamy na piąty odcinek programu Domowe Pole Minowe!

  • 6
    Udostępnienia

Cztery odcinki programu Domowe Pole Minowe za nami! Jesteśmy bardzo ciekawi czy mielicie już okazję skorzystać z rad naszej ekspertki, Małgorzaty Ohme? Jeśli nie, jest duża szansa, że jutrzejszy odcinek to zmieni. Jesteście ciekawi dlaczego? Piąty odcinek porusza wyjątkowo gorącą kwestię. Przeczytajcie nasz wpis i przekonajcie się o czym mowa! Co tym razem przygotowała dla Was prowadząca- Justyna Kozłowska i trójka jej uroczych dzieciaków – Basia, Jadzia i Romek, a także gość specjalny?

W jutrzejszym odcinku Justyna Kozłowska wspólnie z gośćmi programu – Małgorzatą Ohme (psychologiem dziecięcym i ekspertem Akademii 5.10.15.) oraz dziennikarką Katarzyną Burzyńską, która jest mamą Henia, rozmawiają na temat…dziecięcej ZŁOŚCI! Czy Ty także zastanawiasz się co zrobić, gdy Twój maluch krzyczy, tupie i rzuca się podłogę w miejscu publicznym? Jak reagować w sytuacjach kryzysowych? Czy takie wybuchy są normalne? Czy warto przejmować się oceniającymi spojrzeniami i reakcjami przechodniów? Jak powinniśmy się zachować, żeby jednocześnie być wsparciem dla naszego dziecka i nie zwariować? Koniecznie obejrzyj jutrzejszy odcinek, rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Zapraszamy do oglądania piątego odcinka już jutro o godzinie 10:00 na Onet.pl  i na profilu FB Onet Styl Życia!

Zeszłotygodniowy, czwarty odcinek Domowego Pola Minowego poświęcony był tematowi wyjazdów z dziećmi i trudnej sztuce pakowania się na wyprawy z maluchami. Justyna rozmawiała na ten temat z modelką Kamilą Szczawińską, która jest mamą dwóch córek i prowadzi z całą rodziną bardzo aktywny tryb życia, a cennymi radami z zakresu psychologii dziecięcej jak zawsze podzieliła się nasza ekspertka Małgorzata Ohme.

Jeśli go jeszcze nie widzieliście,  koniecznie nadróbcie to przed jutrem:

CZWARTY ODCINEK PROGRAMU DOMOWE POLE MINOWE

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Aktualności

Copyright © 2017 - 2018 Akademia 5.10.15. Wszelkie prawa zastrzeżone.