NOC ZAKUPÓW -70%

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Czapki, apaszki i rękawiczki dla chłopców 2-7 lat

Kategoria
Rozmiar
Marka
Kolor
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Czapki, szaliki, rękawiczki dla chłopców 2-7 lat

Jak zapobiec przeziębieniom naszej pociechy w sezonie jesienno-zimowym? Najważniejszym elementem jest ciepły ubiór. Troszcząc się o dobro dzieci, oferujemy ciepłe czapki dla chłopców w atrakcyjnych cenach. Najwyższej jakości materiały wykorzystane do ich uszycia zapobiegną podrażnieniom. Nawet wcześniej niechętny do założenia nakrycia głowy chłopiec z chęcią ubierze czapkę. Wiemy jak ważne są modne wzory dla dzieci w wieku przedszkolnym, dlatego nasze czapki dla chłopców zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Zobacz wzory nawiązujące do bajek i gier – czapki dla chłopców nigdy nie były tak stylowe!

Czapki, apaszki i rękawiczki dla chłopców 2-7 lat

Myśląc o zimie spędzonej aktywnie i w zdrowiu, do głowy przychodzi niezawodny zestaw – czapka i szalik. Dla chłopca w wieku przedszkolnym możliwość aktywnej zabawy w czasie jesienno-zimowym jest najwyższym priorytetem. Jednak to rodzic musi zadbać o to, by pociecha pozostała w zdrowiu, gdy z radością biega w mroźnym powietrzu. Dlatego poszukiwania powinniśmy zacząć od nakrycia głowy. Czapki dla chłopców muszą przede wszystkim być wykonane z miękkiego, wygodnego materiału. W naszym sklepie znajdziesz czapki dla chłopca z bawełny, ale też takie z domieszką poliestru i elastanu. Na zimowe dni świetnie sprawdzi się zestawienie czapki z rękawiczkami dla chłopców. Wykonane z akrylu są trwałe oraz przyjazne dla skóry pociechy.

Czapki, szaliki, rękawiczki dla chłopców 2-7 lat
Na szczęście pomyśleliśmy o każdej ewentualności. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko czapki dla chłopców na zimę. W przypadku cieplejszych, słonecznych dni zdecyduj się na czapki dla chłopca w wersji z daszkiem. Modny przedszkolak z pewnością doceni czapki stylizowane na kapelusze rybackie, udekorowane ciekawymi wzorami. Stworzenie świetnej stylizacji w naszym sklepie jest bardzo proste – czapki dla chłopców doskonale będą współgrać ze stylowymi apaszkami oraz szalikami w wielu kolorach. Na wietrzne dni świetnym rozwiązaniem mogą się okazać kominy dla chłopców. Z naszymi produktami żadna zima i jesień nie jest straszna Twojemu dziecku. Czapki dla chłopców dostępne w naszym sklepie są wykonane z uwzględnieniem potrzeb każdego dziecka. Dodaj do nich rękawiczki oraz apaszkę – zadbaj o stylizację młodego chłopca.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.