Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Czapki, apaszki i rękawiczki dla chłopców 8-12 lat

Kategoria
Rozmiar
Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Czapki, szaliki, rękawiczki dla chłopców 8-12 lat

Niezależnie od wieku dziecka, elementem garderoby absolutnie koniecznym w szafie każdego dziecka jest odpowiednia para rękawiczek, szalik lub komin i stosowna do pogody czapka.

Tylko odpowiednio skompletowany strój zapewni dziecku ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. To z kolei ochroni dziecko przed dyskomfortem związanym z przegrzaniem lub wyziębieniem. Utrzymanie odpowiedniej ciepłoty ciała, to także większa odporność przed przeziębieniem.

W sklepie internetowym 5.10.15. znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy garderoby dla swojego dziecka. Wśród nich także ciepłe czapki idealne na zimę, nieco cieńsze czapki na okres przejściowy, czapki z daszkiem na okres letni, a także szaliki i grube kominy chroniące szyję przed zimnem i wiatrem. Uzupełnieniem oferty są ciepłe rękawiczki chłopięce idealne na późną jesień i te chroniące dłonie przy intensywnych mrozach.

Całą ofertę uzupełniają komplety czapka, szalik i rękawiczki. Zapraszamy do zakupów!

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.