LETNIA NOC ZAKUPÓW -70%

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Plecaki dla chłopców 8-12 lat

Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Plecaki młodzieżowe dla chłopca 8-12 lat

Plecaki szkolne chłopięce, to nierozłączny gadżet każdego ucznia. Umożliwiają wygodne przeniesienie książek i zeszytów, a jednocześnie potrafią sprawiać radość małych chłopcom porównywalną z nową zabawką. Z kolei plecaki młodzieżowe powinny być nie tylko praktyczne na tyle by nosić wszystkie podręczniki, ale także modne i atrakcyjne.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo plecaki do szkoły w różnych kolorach i wzorach. Zaczynając od kolorowych tornistrów ozdobionych wizerunkiem popularnych bohaterów (dla młodszych chłopców). Po plecaki szkolne dla chłopców w starszym wieku, ceniących sobie bardziej subtelne i mniej ekstrawaganckie kolory i grafiki. Znajdą Państwo u nas także plecaki szkolne na kółkach popularne wśród uczniów szkoły podstawowej oraz bardziej klasyczne plecaki szkolne dla chłopców (usztywniane).

Plecak szkolny mogą Państwo uzupełnić dobierając worek na buty, który przyda się na zajęcia sportowe w szkole oraz piórnik, przydatny w czasie zajęć szkolnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. Życzymy udanych zakupów.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.