NOC ZAKUPÓW -70% I WIĘCEJ! 

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Czapki dla chłopców

Rozmiar
Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Czapki chłopięce

W niniejszym dziale naszego sklepu oferujemy modne czapki dla chłopców w wieku przedszkolnym. Szeroka oferta pozwoli dobrać czapkę idealną do preferencji małego chłopca i warunków pogodowych. I tak znajdą tutaj Państwo czapki wiosenne dla chłopców, letnie nakrycia głowy, a także czapki chłopięce chroniące przed wiatrem i śniegiem.

Proponujemy czapki chłopięce zimowe, które są grube, przyjemne w dotyku, a przede wszystkim ciepłe. Do wyboru z pomponem lub bez. Zdobione motywem ulubionych bohaterów małych chłopców, a także w neutralnych wzorach lub gładkie, jednokolorowe.

Kaszkiet dla chłopca, to jeden z tych produktów, bez którego nasz dział nie byłby kompletny. To idealne nakrycie głowy na wczesną wiosnę i jesień, gdy Podobnie czapki z daszkiem chłopięce, absolutny must have w szafie małego kawalera.

Uzupełnieniem oferty są zestawy ubrań złożone z czapki, szalika lub komina i rękawiczek (skład kompletów zależy od konkretnych zestawów).

Nasze produkty zadowolą gusta dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z przedszkolem, a także tych starszych, wybierających się już do pierwszej klasy.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na