Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Rękawiczki dla chłopców

Rozmiar
Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Rękawiczki dla chłopca

Wykończeniem stroju w chłodne dni, obok czapki i szalika będzie para odpowiednio dobranych rękawiczek. W tym miejscu naszego sklepu dobiorą Państwo dla swojego dziecka ten element garderoby, a także całe komplety z rękawiczkami włącznie.

Posiadamy grube rękawiczki chłopięce chroniące przed zimnem, ale też wodą, co umożliwia swobodne lepienie bałwana i prowadzenie śnieżkowych bitew. Na miesiące pozbawione śniegu proponujemy cieńsze m.in. akrylowe rękawiczki o klasycznym uniwersalnym kroju, które ochronią dłonie chłopca przed wiatrem i chłodem, a jednocześnie nie będą powodować przegrzania.

Wartym uwagi są komplety złożone z czapki, szalika i rękawiczek w atrakcyjnych dla przedszkolaka kolorach i wzorach. Samodzielne czapki i szaliki dostępne są w pozostałych działach naszego sklepu.

Odpowiednio dobrane rękawiczki, to przede wszystkim komfort dla Państwa dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i atrakcyjnymi cenami naszej odzieży dziecięcej Zachęcamy do skorzystania z licznych promocji i wyprzedaży.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.