WaterWipes chusteczki Bio nawilżane wodne do pielęgnacji osób starszych - 30 szt
WaterWipes chusteczki Bio nawilżane wodne do pielęgnacji osób starszych - 30 szt
WaterWipes chusteczki Bio nawilżane wodne do pielęgnacji osób starszych - 30 szt

Opis produktu

WaterWipes chusteczki Bio nawilżane wodne do pielęgnacji osób starszych - 30 szt

Chusteczki nawilżane wodne dedykowane dla osób dorosłych, przeznaczone do oczyszczania i pielęgnacji całego ciała.

Chusteczki WaterWipes BIO Adult Care są większe niż chusteczki przeznaczone dla dzieci, co pozwala szybciej i dokładniej oczyścić skórę osoby dorosłej.

Wykonane z 99,9% wody i kropli ekstraktu z pestek grejpfruta, są delikatne dla każdego rodzaju skóry. Chusteczki, poza delikatnym oczyszczaniem całego ciała, sprawdzą się również u osób dotkniętych inkontynencją. Nietrzymanie moczu dotyczy coraz szerszego grona osób w związku z trendem demograficznym starzejącego się społeczeństwa. Wraz z wiekiem, skóra osób starszych staje się cienka, bardziej delikatna i podatna na podrażnienia. Jej oczyszczanie wymaga użycia bardziej specjalistycznych produktów, innych niż użycie tradycyjnego mydła, które może bardziej podrażnić delikatną już skórę.

Chusteczki nawilżane to wygoda użycia zarówna dla użytkownika jak i opiekuna osoby starszej:- nie wymagają spłukiwania - optymalizują czas pracy opiekuna- nie występuje ryzyko zmoczenia łóżka wodą i zmiana pościeli- stosowanie chusteczek nawilżanych jest mniej wymagające fizycznie - łatwiej jest oczyścić wszystkie partie ciała, mniejszy jest nacisk na skórę- stosowanie chusteczek nawilżanych jest mniej męczące dla osób wymagających stałej opieki - skraca czas mycia i ekspozycji nieosłoniętego ciała- użycie chusteczek nawilżanych jest doskonałym sposobem zachowania higieny u osób, u których występują przykurcze lub ograniczona sprawność ruchowa.  Chusteczki WaterWipes BIO Adult Care są zatwierdzone dermatologicznie i akredytowane przez Skin Health Alliance, posiadają także nagrodę National Eczema Association of America Seal of Acceptance™ wskazującą je jako odpowiednie dla skóry wrażliwej i skłonnej do egzemy. Chusteczki są wolne od sztucznych substancji zapachowych, hipoalergiczne i wegańskie. 

Chusteczki nawilżane WaterWipes BIO Adult Care są: -przetestowane dermatologicznie,  -miękkie, delikatne dla skóry a jednocześnie wytrzymałe, -większy rozmiar to mniej chusteczek zużytych w trakcie pielęgnacji, -pozostawiają na skórze uczucie czystości i odświeżenia

Sposób użycia: odklej folię zabezpieczającą produkt. Wyciągnij chusteczkę przez dziurę. Zaklej otwór z powrotem, aby chusteczki nie utraciły wilgoci.   

Przechowywanie: Przechowuj chusteczki w suchym i chłodnym miejscu, dołem do góry. Zużyj w ciągu 2 tygodni od otwarcia. Zamykaj opakowanie po każdym wyjęciu chusteczki. Nie przecinaj opakowania. Nie przenoś chusteczek do innego woreczka, przechowuj w oryginalnym opakowaniu.  

Postępowanie z odpadami: Nie spłukuj w toalecie. Chusteczki są biodegradowalne i rozłożą się w ciągu 12 tygodni*. Wyrzucaj do czarnego kosza: zmieszane. Możesz je kompostować w domowym kompostowniku. Opakowanie po chusteczkach wyrzucaj do żółtego kosza: tworzywa sztuczne i metale.   

UWAGA: aby uniknąć połknięcia chusteczki, przechowuj je w zamkniętym opakowaniu z dala od zasięgu dziecka. Unikaj kontaktu z oczami. 

*12 tygodni rozkładu w warunkach industrialnego kompostowania zgodnie z normą EN13432.

  • Marka: WaterWipes
  • Symbol: 8Y43AAM
  • Kolor: Wielokolorowy
  • Kolekcja: Jesień / Zima
  • Skład surowcowy: Water (Aqua) 99.9% Citrus Grandis (grapefruit) seed extract* *zawiera śladowe ilości chlorku benzalkoniowego
  • Liczba elementów w komplecie: 1
  • Płeć: kobieta

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

WaterWipes chusteczki Bio nawilżane wodne do pielęgnacji osób starszych - 30 szt

-11%
  • Produkt dostępny
Koszty dostawy
od
100 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()