Pojemniki na zabawki

Liczba produktów: 17

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Kolor

  Pojemnik wielofunkcyjny - turkusowy
  -10% Z KODEM: DOD10
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 0%
  Cena początkowa: -35%
  Pojemnik wielofunkcyjny - żółty
  -10% Z KODEM: DOD10
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 0%
  Cena początkowa: -35%

  Pojemniki na zabawki – niezbędne w pokoju dziecka

  Utrzymanie porządku w pokoju dziecka czy w salonie, wspólnie użytkowanym przez domowników jest bardzo ważne. W tym celu wyjątkowo praktyczną rzeczą są różnego rodzaju pojemniki na zabawki. Dzięki nim zdecydowanie łatwiej zapanować nad bałaganem, a każdy przedmiot ma swoje ściśle określone miejsce. Pomocnikami w porządkowaniu przestrzeni są transparentne, prostokątne, praktyczne pudełka. Są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz dodatkowo wyposażone w powłokę antybakteryjną, dzięki czemu zachowują estetyczny wygląd na dłuższy czas. Nie są też siedliskami chorobotwórczych drobnoustrojów – rzecz jasna pod warunkiem ich regularnego odkurzania i mycia. Modele są na tyle płasko wykończone u góry, że świetnie nadają się do przechowywania jeden na drugim. Pozwala to na optymalne zagospodarowanie kącika w dziecięcym pokoju, w bawialni czy w salonie. Jest też pomocne w sytuacji, gdy zabawki najmłodszych gromadzone są w szafie.

  Otwarte pudełka na zabawki – wygodne na co dzień

  Jeśli chcesz dać swojemu dziecku pierwszą lekcję czystości, od najmłodszych lat przyzwyczajaj je do sprzątania swoich zabawek. W tym celu bardzo pomocne będą pudełka na zabawki o otwartym charakterze. Wszelkiego typu plecione kosze, ale też plastikowe produkty do przechowywania wspomogą proces nauki dbania o porządek. Możesz ustawić po jednym w kącie pokoju dziecka oraz w salonie, aby zawsze były pod ręką, kiedy zajdzie taka potrzeba. Produkty wykonane z tworzywa sztucznego można łatwo przemyć pod bieżącą wodą, aby pozbyć się zanieczyszczeń, kurzu, sierści zwierząt i alergenów. Możesz wybierać spośród koszy o pełnych ściankach bądź o ażurowym splocie. W przypadku tych ostatnich masz od razu pełną widoczność, co się z nich znajduje.

  Czym się kierować, wybierając kosz na zabawki?

  Poszukując idealnego kosza na zabawki dla swojego dziecka, rozważ kilka kwestii. Pierwszą z nich jest sposób otwierania. W przypadku kilku lub nawet kilkunastu cykli otwierania i zamykania dziennie może mieć to znaczenie. Ponadto jeżeli chcesz, aby to pociecha samodzielnie wrzucała do niego swoje zabawki, koniecznie zadbaj o to, aby otwieranie było proste, intuicyjne i bezpieczne. Możesz też postawić na zupełnie otwarty kosz na zabawki, co będzie praktycznym rozwiązaniem w przypadku najmłodszych dzieci. Drugim ważnym kryterium jest materiał wykonania. Z jednej strony powinien być on wytrzymały i trwały, z drugiej łatwy do utrzymania w czystości. Nie bez znaczenia jest również kolorystyka pojemników – i nie chodzi tu w tym przypadku tylko o kwestie dopasowania do stylistyki wnętrza. Istotna jest bowiem łatwość szybkiego zweryfikowania zawartości, nawet bez konieczności zaglądania do środka. Umożliwiają to pojemniki zupełnie transparentne.

  Stylowa skrzynia na zabawki – świetne urozmaicenie dziecięcego pokoju

  W codziennym funkcjonowaniu malucha znakomitym rozwiązaniem może być też skrzynia na zabawki. Duża pojemność, łatwość podnoszenia i opuszczania wieka, do tego modny kształt – to wszystko sprawia, że jest ona bardzo pożądanym elementem dziecięcego pokoju. Dla młodszych dzieci szczególnie ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się skrzynie i pojemniki na zabawki przedstawiające postaci z ich ulubionych bajek, takich jak Kraina Lodu, Psi Patrol czy Baby Shark. Zapoznaj się ze wszystkimi modelami dostępnych pojemników na zabawki, aby znaleźć dokładnie takie, które spełni oczekiwania Twoje i Twojego dziecka!