Wanienki dla niemowląt

Liczba produktów: 7

Podkategoria

  Rozmiar

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Produkty w promocji

  Kategoria

  • Dziecko (7)

  Linia

  Wiek

  Kolekcja

  Płeć

  Kolor

  Wanienka dla niemowlaka

  Wanienka niemowlęca, to bardzo ważny element wyprawki małego dziecka. Jest niezbędna do tego, by kąpiel przebiegła wygodnie, sprawnie i szybko. Dlatego w ofercie naszego sklepu znalazł się szeroki wybór wanienek niemowlęcych.

  Ważnym aspektem kąpieli niemowlaka jest bezpieczeństwo. Stąd poza wanienkami oferujemy również maty antypoślizgowe i fotele do wanienki dla niemowląt. Mata uniemożliwia dziecku ślizganie się po dnie wanienki w czasie kąpieli. Fotel z kolei ułatwia ułożenie dziecka i zwiększa komfort rodzica. Jednak największą wygodę w kąpieli niemowlęcia zapewnia stelaż do wanienki. Stąd w ofercie sklepu 5.10.15. tego elementu nie mogło zabraknąć. Oferujemy samodzielne stelaże, w które można wpasować wanienki dla dzieci oraz już skompletowane wanienki dla niemowląt ze stojakiem.

  W przypadku najmniejszych dzieci, często pada pytanie, czy wanienki dla noworodków różnią się od tych dla starszych dzieci. W rzeczywistości każda wanienka dla niemowlaka będzie odpowiednia dla noworodka. Warto jednak mieć na uwadze, że większa wanienka oznacza większe zużycie wody.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych wanienek i akcesoriów do kąpieli.