Smoczki dla dzieci

Liczba produktów: 126

Podkategoria

  Rozmiar

  Producent

  Produkty w promocji

  Cena

  Wyszukaj

  Kategoria

  • % Outlet (3)
  • Dziecko (126)

  Linia

  Wiek

  Kolekcja

  Płeć

  Kolor

  Smoczek dla niemowlaka

  Jak działają współczesne smoczki dla dzieci? Przede wszystkim ich zadaniem jest uspokojenie niemowlęcia. Ale smoczek w dzisiejszych czasach musi “móc” więcej. Przede wszystkim musi być wykonany z bezpiecznych dla niemowlęcia materiałów, które można czyścić w wysokich temperaturach (sterylizować). Jego kształt musi być zgodny z fizjologią dziecięcej buzi, dzięki czemu nie zaburza prawidłowego odruchu ssania. Nie powinien także powodować nadmiernego nacisku na szczękę niemowlęcia. Tarczka smoczka powinna zapewniać przepływ powietrza, dzięki któremu dziecko będzie mogło oddychać niezależnie od pozycji, w jakiej będzie leżeć.

  W sklepie 5.10.15. znajdą Państwo smoczki dla niemowląt, które spełniają wszystkie powyższe warunki. Do tego niewątpliwie spodoba się Państwu fakt, że smoczek dla dziecka będzie można wybrać z wielu ciekawych i uroczych wzorów.

  Co ile wymieniać smoczek uspokajający? W zależności od producenta, znajdą Państwo smoczki dedykowane różnym grupom wiekowym. I tak niektóre smoczki dla niemowląt zgodnie z zaleceniami powinny być zmieniane po 3. i 6. miesiącu życia. Smoczki innych producentów powinny być zmieniane po 6. i 18. miesiącu życia dziecka.

  Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.