Wózki dla dzieci

Liczba produktów: 77

Podkategoria

  Rozmiar

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Produkty w promocji

  Kategoria

  • % Outlet (5)
  • Dziecko (77)

  Zakres wagowy

  Linia

  Wiek

  Kolekcja

  Płeć

  Kolor

  Wózek dla dziecka to nieodłączny element wyprawki, którego nie może zabraknąć w momencie, w którym maluch pojawia się na świecie. Będzie on towarzyszył Tobie i Twojemu dziecku podczas codziennych spacerów i poznawania otaczającego je świata od pierwszego dnia życia do około trzeciego roku. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego wózka, który będzie bezpieczny, lekki, zwrotny, łatwy w składaniu i rozkładaniu oraz posłuży dziecku jak najdłużej. W sklepie 5.10.15 znajdziesz wózki dla niemowląt i dzieci od cenionych i sprawdzonych dostawców, takich jak Kinderkraft, Momi czy Lionello.

  Wózki wielofunkcyjne

  Bardzo popularnymi produktami wśród klientów sklepu 5.10.15. są dziecięce Wózek dla dziecka nazywany spacerówką, czyli model bez gondoli, to must have od momentu kiedy tylko dziecko zacznie samodzielnie siadać. Umożliwia on maluszkowi wygodną podróż zarówno w pozycji siedzącej, jak i drzemkę na leżąco, ale przede wszystkim sprawia, że dziecko może swobodnie obserwować świat, a każdy spacer zmienia w ciekawą przygodę. Wózki spacerowe różnią się między sobą wyglądem, wagą, ograniczeniem wiekowym i wagowym dzieci, które mogą nimi podróżować, tym, jaki sposób się je składa i wieloma innymi cechami. Nie bez znaczenia jest też marka wózka dla dziecka – to ona sprawia, że „pierwszy pojazd” maluszka będzie wyróżniał się designem czy dożywotnią gwarancją. Wybór jest ogromny, zatem jakiegokolwiek dziecięcego wózka spacerowego szukasz, mamy go w sklepie 5.10.15. Oczywiście wszystkie dostępne wózki mają odpowiednie atesty i doskonałe wyniki testów bezpieczeństwa.

  Akcesoria do wózków dla dzieci

  Do najpopularniejszych akcesoriów do wózków dla dzieci w sklepie 5.10.15. należą organizery i różnego rodzaju torby. Nic w tym dziwnego – każdy rodzic wie, że na spacerze (nie mówiąc już o dłuższej wycieczce) może przydać się znacznie więcej akcesoriów niż pomieszczą kieszenie, które zaplanował producent wózka dziecięcego. Organizery są dostępne w rozmaitych rozmiarach, wzorach i kolorach, różnią się także tym, w jakim miejscu wózka się je mocuje. W chłodne dni przydają się śpiworki do wózka i mufki, w słoneczne – daszki i osłony przeciwsłoneczne, a w razie opadów – przezroczyste osłony przeciwdeszczowe do wózka. Wybierając się na spacer na świeżym powietrzu warto mieć w zanadrzu moskitierę. A tym, którzy dużo podróżują samochodem czy samolotem, przydadzą się także specjalne pokrowce zabezpieczające wózek dla dziecka przed uszkodzeniami. To wszystko i wiele więcej znajdziesz wśród akcesoriów do wózków dziecięcych w sklepie 5.10.15.