Sterylizatory

Liczba produktów: 5

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Produkty w promocji

  Linia

  Kolekcja

  Płeć

  Kolor

  Kategoria

  • Dziecko (5)

  Sterylizatory do butelek / Czyszczenie

  Niemowlę ma bardzo niską odporność, stąd bardzo istotną kwestią jest ochrona dziecka przed bakteriami. Stąd ubranka powinny być odpowiednio prane, a wszystkie przedmioty, jakie dziecko wkłada do ust, nieskazitelnie czyste. Z pomocą przychodzą takie urządzenia, jak sterylizator do butelek. Umożliwiają one szybkie i dokładne czyszczenie butelek niemowlęcych, smoczków i innych akcesoriów, takich jak gryzaki, z którymi maluszki mają bezpośredni kontakt.

  W sklepie 5.10.15. znajdą Państwo sterylizator parowy, który idealnie dezynfekuje bez użycia środków chemicznych. Wrząca woda dezynfekuje przedmioty w temperaturze przekraczającej 90°C. W naszym asortymencie znajdą Państwo także sterylizator mikrofalowy, który wyparzy butelki, smoczki i elementy laktatora w kuchence mikrofalowej.

  Sklep oferuje także produkty niezbędne akcesoria do czyszczenia: płyny i szczotki do mycia butelek i suszarkę do butelek.

  Dzięki tym akcesoriom utrzymanie czystości będzie banalnie proste, a przy tym dokładne. Dadzą pewność, że dziecko nie ma kontaktu z potencjalnie szkodliwymi bakteriami.