Akcesoria dla dzieci

Liczba produktów: 2

Podkategoria

  Producent(1)

  Cena

  Wyszukaj

  Produkty w promocji

  Linia

  Kolekcja

  Podszewka

  Elementy odblaskowe

  Płeć

  Rodzaj zapięcia

  Kolor

  Kategoria

  • Dziecko (2)

  W 5.10.15 chcemy ułatwić dzieciom poznawanie świata, a rodzicom – opiekę nad ich pociechami. Akcesoria dziecięce to kategoria, w której znajdziesz niezbędniki ułatwiające karmienie maluszków, naukę najbardziej podstawowych czynności, codzienną higienę i podróżowanie z dzieckiem. Sprawdź, które z naszych akcesoriów odmienią wasze życie!

  Akcesoria dziecięce – wszystko dla malucha

  Akcesoria dla dzieci to szeroki wybór produktów, dzięki którym uprościsz życie sobie i swojemu dziecku. Znajdziesz tu produkty niezbędne do zachowania odpowiedniej higieny i pielęgnacji dziecka oraz takie, które ułatwią mu jedzenie już od pierwszych dni życia – jak urocze śliniaczki czy praktyczne talerzyki z przyssawką. Oferujemy również akcesoria, które sprawdzą się podczas spacerów i podróży, takie jak bezpieczne foteliki samochodowe czy solidnie wykonane wózki oraz spacerówki.

  Aby szybko znaleźć interesujące Cię produkty, wystarczy, że wybierzesz odpowiednią podkategorię. Zależy nam na tym, byś znalazł wszystko, czego potrzebujesz, dlatego starannie pogrupowaliśmy nasze artykuły. Niezależnie od tego, czy kupujesz coś dla swojego dziecka, czy szukasz prezentu dla znajomych bądź członków rodziny – najlepsze upominki okolicznościowe znajdziesz właśnie u nas.

  Akcesoria dla dzieci – od niemowlaka do starszaka

  Maluchy potrzebują odpowiedniej opieki i troski, by móc prawidłowo się rozwijać. W kategorii akcesoria dziecięce znajdziesz więc produkty, które pomogą Ci zadbać o rozwój dziecka. Jeśli Twój maluszek niedawno przyszedł na świat, sprawdź artykuły do higieny i pielęgnacji dziecka, gdzie zebraliśmy między innymi wanienki, stojaki i inne niezbędniki. Dla nieco starszych dzieci mamy również nocniki, nakładki na toaletę oraz podesty, dzięki którym samodzielny maluch będzie mógł próbować myć rączki bez pomocy opiekuna. Koniecznie odwiedź też podkategorię Karmienie, gdzie dostępne są nie tylko butelki i laktatory, ale także śliniaczki, smoczki oraz pełna zastawa stołowa dla malucha!

  Jeśli planujesz częste spacery i wycieczki, mamy dla Ciebie szeroki wybór wózków, fotelików i praktycznych gadżetów podróżniczych. Maty, organizery, pokrowce na koła czy poduszki podróżne to tylko początek akcesoriów, które znajdziesz w naszej ofercie. Miłośnicy spędzania czasu na placu zabaw, a także Ci preferujący wycieczki samochodowe za miasto, znajdą u nas wszystko, co potrzebne.

  Wychowujesz już starszaka przygotowującego się do pierwszych lat w szkole? Zatem sprawdź, co przygotowaliśmy dla niego w podkategorii z akcesoriami do przedszkola i szkoły. Znajdziesz tam plecaki, nerki, bidony, lunchboxy i inne produkty, dzięki którym Twojemu dziecku z pewnością niczego nie zabraknie podczas dnia spędzonego na nauce. Szeroki wybór wzorów i kolorów to doskonała okazja, by wspólnie skompletować idealną wyprawkę, której zawartość sprawi malcowi sporo radości!

  Niezależnie od tego, w jakim wieku jest Twój maluch, w 5.10.15 znajdziesz wszystko, co potrzebne do tego, byście wspólnie mogli eksplorować otaczający Was świat!