Dresy dla chłopców

Liczba produktów: 83

Podkategoria

  Rozmiar

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Wiek

  Kolor

  Dresy chłopięce

  Każdy zdaje sobie sprawę, z czym wiąże się ubieranie dzieci. To duże wyzwanie, bo chłopcy są jak żywe srebro, wszędzie ich pełno, są skorzy do zabaw. Nie zawsze zabaw w domu lub czystych warunkach. Dlatego w szafie każdego malucha powinny znaleźć się wygodne ubrania, których nie będzie szkoda, gdy ten postanowi akurat wskoczyć w kałużę lub pobawić się na podłodze. A przy tym wszystkim nie powinny krępować ruchów chłopca, bo szybko zniechęci się do ich noszenia.

  Wszystkie te warunki spełniają dresy chłopięce, tak ukochane przez każdego małego fana dziecięcych figli. Czy to w przedszkolu, czy w domu, dres dla chłopca jest tym, czym kawa dla dorosłych każdego poranka. Nieodłącznym elementem dnia! W tym wieku dzieci nie muszą jeszcze ubierać się elegancko, gdy wychodzą z domu, dlatego polubią i chętnie założą spodnie dresowe. Są trwałe, elastyczne, łatwo sprać z nich nawet najtrudniejsze plamy bez utraty jakości materiału – idealny wybór dla aktywnych chłopców.

  Dres chłopięcy na każdą okazję

  Nie należy zapominać o uniwersalności – dresy chłopięce nadadzą się na każdą możliwą okazję. Nie musisz kupować oddzielnie kilku par spodni, wystarczy jedna, dobrze wybrana para dresów dla chłopca, a ten będzie biegał w nich po podwórku, w szkole i w domu. W 5.10.15 znajdziesz spodnie dresowe tylko z najwyższej jakości materiałów: bawełny, poliestru oraz elastanu. Wytrzymałe i wygodne, są dostępne w wielu wymiarach, od 92 do 140. Chłopcy będą mogli grać w nich w piłkę, bawić się w berka, czy układać klocki na podłodze bez obawy o ograniczenie ruchów.

  W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo różnych krojów, wzorów i kolorów dresów chłopięcych. Możesz wybrać typowe dresy “po domu” z szarej bawełny i o luźnym kroju, ale też czarne, bardziej dopasowane spodnie dresowe ze ściągaczem. Jeśli chłopiec lubi rzucające się w oczy kolory, w sklepie ma do dyspozycji niebieskie, zielone czy czerwone spodnie. Możesz także sprawić, by pociecha wyróżniała się w tłumie, kupując mu na przykład spodnie ze Spidermanem lub innymi modnymi wzorami. Dla najbardziej aktywnych przydadzą się spodnie z naszytymi już łatami na kolanach, dzięki czemu będzie można bawić się do woli na podłodze.