Kosmetyki i akcesoria dla niemowląt

Liczba produktów: 28

Podkategoria

  Rozmiar

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Produkty w promocji

  Linia

  Wiek

  Kolekcja

  Płeć

  Kolor

  Kategoria

  • Dziecko (28)
  • Zdrowie i Uroda (9)

  Kosmetyki dla dzieci – pielęgnacja niemowląt

  Oferujemy Państwu wysokiej jakości kosmetyki dla niemowląt, które pomogą zadbać o higienę wrażliwej skóry dziecka. Proponujemy szampony, mydła, pudry, pianki i pasty do zębów dla nieco starszych niemowląt, ale także kosmetyki dla niemowląt od pierwszego dnia życia.

  Pielęgnacja noworodka jest szczególnie wymagająca. Kosmetyki dla noworodka powinny być przede wszystkim hipoalergiczne, łagodne dla bardzo wrażliwej skóry. Stosowanie innych kosmetyków może powodować alergię. Stąd pierwsze kosmetyki dla noworodka powinny spełniać surowe kryteria. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty, które spełniają powyższe wymagania. Ale to nie wszystko.

  Proponujemy także żele na ząbkowanie (także z nakładką) oraz szczoteczki edukacyjne dla niemowląt. Jedne i drugie pomagają uśmierzyć ból towarzyszący wyrzynającym się zębom. Dodatkowo wspomniane szczoteczki przygotowują maluszka do przyszłych zabiegów higienicznych jamy ustnej.

  Nasze kosmetyki dla niemowląt, jak i akcesoria do pielęgnacji z pewnością spełnią Państwa wymagania. Zapraszamy do poznania asortymentu naszego sklepu i skorzystania z atrakcyjnych promocji.