Laktatory

Liczba produktów: 11

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wyszukaj
  /
  ()

  /
  ()

  /
  ()

  /
  ()  Canpol babies mobilny laktator elektryczny - Take&Go
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -11%
  Cena początkowa: -20%
  Canpol babies podwójny laktator elektryczny z aspiratorem - ExpressCare
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -2%
  Cena początkowa: -8%
  Laktator ręczny ANATOMY MED medyczny
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +6%
  Cena początkowa: -38%
  LAKTA MILA LRM-4 – laktator ręczny
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: +3%
  Cena początkowa: -69%
  Laktator elektryczny - Lakta ZOE LE-05
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: -17%
  Cena początkowa: -26%  /
  ()

  /
  ()

  /
  ()

  /
  ()  Laktatory

  Skompletowanie wyprawki dla malucha to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla świeżo upieczonych rodziców. Jednym z niezbędników, które warto mieć pod ręką, jest laktator. Urządzenie to wspomaga karmienie i pozwala na pozbycie się nadmiaru mleka z piersi matki. Pokarm odciągnięty z wykorzystaniem laktatora nie tylko daje mamie ulgę, ale także zapewnia zapas najzdrowszego dla malucha pożywienia. W ofercie 5.10.15. znajdziesz laktatory idealnie dopasowane do potrzeb mamy i dziecka.

  Czym jest i jak działa laktator?

  Laktator to urządzenie, które z pewnością powinno być częścią wyprawki dla noworodka . Pozwala na odciągnięcie pokarmu z piersi kobiety w łatwy, komfortowy sposób. To niewielkie, a przy tym niezwykle wydajne urządzenie jest proste w obsłudze i z pewnością ułatwi start w tej ważnej roli, jaką jest rodzicielstwo. Działanie laktatora zwykle opiera się na wytworzeniu podciśnienia, które naśladuje naturalny rytm ssania – dokładnie taki, w jaki robi to dziecko. Pomaga nie tylko zgromadzić zapas pokarmu, ale także odciążyć młodą mamę, kiedy w jej piersiach zbierze się go zbyt dużo. Należy jednak pamiętać o tym, by stosować się do zaleceń producenta i dbać o sterylizację oraz dezynfekcję sprzętu.

  Jaki laktator wybrać – elektryczny czy ręczny?

  W 5.10.15. znajdziesz laktatory topowych marek, takich jak Canpol Babies, Neno, Babyono i wiele innych. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretny model, warto wiedzieć, jaki laktator wybrać. Choć ich głównym zastosowaniem jest odciąganie pokarmu, to istnieją różne rodzaje tego produktu. Dobierając odpowiedni typ laktatora, ułatwisz sobie późniejszą pracę z nim. Najprostszym podziałem produktów jest rozdzielenie ich na laktator ręczny i elektryczny. Pierwszy z nich działa jak przyssawka, która umieszczana na brodawce sutkowej pobudza wypływ mleka. Samo odsysanie odbywa się manualnie.

  Laktator elektryczny zapewnia nieco większy komfort w odciąganiu pokarmu, ponieważ proces odciągania pokarmu jest całkowicie zautomatyzowany. Nie wymaga od mamy niczego poza włączeniem urządzenia.

  Czym różni się laktator jednofazowy od dwufazowego?

  Laktatory elektryczne dzieli się dodatkowo na jednofazowe i dwufazowe. Jednofazowy pracuje z wykorzystaniem głębokiego i powolnego ssania, zbliżonego do tego, które wykonuje dziecko. Z kolei dwufazowy zapewnia szybkie, płynne ssanie z możliwością przełączenia na wolniejsze. Niezależnie od tego, który model Cię interesuje, w naszej ofercie znajdziesz laktatory do korzystania z jednej piersi oraz takie, które będą odciągać pokarm z obu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie dodatkowe funkcje ma konkretny model, wystarczy, że klikniesz interesujący Cię produkt i przeczytasz dokładny opis produktu.

  Jeżeli zależy Ci na tym, by Twój maluch miał najlepszy pokarm, a Ty będziesz mogła w bezpieczny sposób pozbyć się jego nadmiaru – sprawdź laktatory oraz dostosowane do nich akcesoria dostępne w naszej ofercie!