Nianie elektroniczne

Liczba produktów: 2

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Płeć

  Kolor

  Wszystkim rodzicom zależy w szczególności na zdrowiu oraz bezpieczeństwie ich dziecka. Właśnie w zgodzie z tą myślą powstały nianie elektroniczne, które pomagają czuwać nad dzieckiem podczas snu. To one stanowią jeden z niezbędnych elementów wyprawki niemowlęcej. Poznaj więc pełną ofertą sklepu 5.10.15. i wybierz dla siebie idealną nianię elektroniczną.

  Niania elektroniczna – niezwykła pomoc dla rodziców

  Elektryczna niania jest produktem bardzo praktycznym, a do tego pomocnym, ponieważ wspiera opiekę nad dzieckiem, a przy tym też zapewnia odpowiedni komfort psychiczny wszystkim rodzicom. Taka niania sprawdza się w wielu sytuacjach, gdy uwagę trzeba dzielić na dwójkę dzieci, w sytuacji, gdy maluch zasypia samodzielnie w pokoju, jak również podczas pracy z domu. Możemy wyróżniać dwa najważniejsze modele niań elektrycznych. Są to nianie analogowe – mają bardzo duży zasięg, jednak niekiedy pojawiają się zakłócenia. Druga opcja to nianie cyfrowe – jednak zasięg nie przekracza 600 m, chociaż dzięki temu nie mają zakłóceń. Warto też dodać, że nianie elektroniczne mogą mieć wbudowane różnorodne funkcje. Między innymi: zegar, lampka nocna, czujnik ruchu, termometr, funkcja kołysanki, funkcja komunikacji, a nawet projektor.

  Niania elektroniczna z kamerą – jaką najlepiej wybrać?

  Co prawda niania elektroniczna to nie jest obowiązkowy przedmiot w domu młodych rodziców, jednak znacząco ułatwia funkcjonowanie. Do tego też zapewnia spory komfort, a przy tym przyda się przez długi czas. Dzięki niani elektrycznej z kamerą możesz mieć też pod kontrolą swoje starsze dzieci. Do tego ma jeszcze jedno zastosowanie, jeśli w Twoim domu jest pies lub kot, to również w takiej sytuacji możesz wykorzystać nianię elektroniczną, aby mieć podgląd na to, co się dzieje w pokoju malucha.

  Podczas zakupu niani elektronicznej warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, wszystko w trosce o to, aby produkt sprostał oczekiwaniom rodziców. Co należy sprawdzić?

 • Dokładnie zweryfikuj czas pracy urządzenia – z całą pewnością pojemność akumulatora będzie miała wpływ na wygodne użytkowanie – im dłużej działa urządzenie, tym lepiej. Oczywiście bez problemu da się je doładować, kiedy podłączysz nianię do stacji dokującej.
 • Zasięg działania – w tym przypadku spore znaczenie ma wielkość domu/mieszkania i to, w jakiej odległości np. od sypialni lub kuchni znajduje się pokój dziecka. Należy dobrać nianię dostosowaną do odległości w jakiej ma działać.
 • Funkcja podczerwieni – czyli działanie w ciemności. Należy sprawdzić, czy urządzenie ją posiada, ponieważ z niani elektrycznej korzysta się głównie w nocy.
 • Niania elektroniczna z monitorem oddechu – jak działa?

  Elektroniczna niania z funkcją monitorowania oddechu jest urządzeniem, które pozwala na kontrolę oddechu dziecka w trakcie snu. Technologia ta została stworzona z myślą o bezpieczeństwie maluszka. Dzięki temu rodzice nie muszą się denerwować i nieustannie kontrolować oddechu niemowlaka. Typowa niania elektroniczna z monitorem oddechu będzie składała się z trzech podstawowych elementów: maty czujnikowej, nadajnika i odbiornika. Jej główny cel to monitorowanie oddechu i wykrywanie ewentualnych nieregularności np. zbyt szybki lub zbyt wolny oddech. W takim przypadku urządzenie będzie emitować alarm dźwiękowy lub wizualny, aby poinformować rodziców o potencjalnym zagrożeniu.

  Jaka niania elektroniczna sprawdzi się najlepiej?

  Odwiedź na to pytanie jest bardzo prosta – taka, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. W 5.10.15. znajdziesz wiele sprawdzonych modeli od uznanych marek między innymi Lionelo albo VTECH. Zdecyduj czy zależy Ci na niani z dalekim zasięgiem i kamerą, a może znaczenie ma monitorowanie oddechu. Określ swoje potrzeby, a potem wybierz idealny produkt, który cieszy się dobrą opinią i zaufaniem innych rodziców.

  Nie zwlekaj, kompletując wyprawkę dla noworodka, nie zapomnij dobrać odpowiedniej niani elektronicznej. Pozwoli lepiej zadbać o bezpieczeństwo dziecka, a Tobie zapewni spokój. Sprawdź pełną ofertę produktów w sklepie 5.10.15.