Gry familijne dla dzieci

Liczba produktów: 22

Podkategoria

  Producent

  Cena

  Wyszukaj

  Wiek

  Płeć

  Kategoria

  • Dziecko (22)
  • Bohaterowie (2)

  Gry rodzinne – sposób na kreatywne spędzenie czasu z bliskimi

  Różnego rodzaju gry rodzinne dostępne w tej kategorii produktów to niebanalny sposób na przyjemne i radosne spędzenie wolnego czasu z najbliższymi. Możesz cieszyć się wspaniałym towarzystwem ukochanych osób bez wychodzenia z domu. Dzięki wielu niebanalnym propozycjom, które tu znajdziesz, możesz zapomnieć o nudnych, przewidywalnych grach znanych sprzed lat. Współczesne gry rodzinne to nieszablonowe propozycje z przemyślaną fabułą, wartką akcją, kolorowymi planszami, humorem oraz dodatkowymi gadżetami (np. dzwonkami, katapultami itd.) uatrakcyjniającymi rozgrywkę.

  Gry familijne dla dzieci w każdym wieku

  W ofercie 5.10.15. nie brakuje gier familijnych, które rewelacyjnie sprawdzą się u dzieci w każdym wieku. Wśród dostępnych propozycji znajdziesz gry rodzinne przeznaczone dla graczy od 3 lat do… nieskończoności! Nie brakuje także interesujących gier planszowych dla fanów komiksowych superbohaterów, uroczych zwierząt czy popularnych bajek, które w ostatnich latach miały swoje premiery w telewizji czy na srebrnym ekranie. Wybierz coś w sam raz dla swojego brzdąca i pozwól mu integrować się ze swoimi rówieśnikami. Możesz również postawić na uniwersalną grę familijną w sam raz dla graczy w każdym wieku, dzięki czemu wspaniałą rozrywkę będą mieć wszyscy członkowie rodziny.

  Gry rodzinne – nauka poprzez zabawę

  Co ciekawe, niektóre gry familijne pozwolą Twojemu dziecku poznawać otaczający świat, niosąc walor edukacyjny. Nauka poprzez zabawę to świetny pomysł dla najmłodszych, którzy mogą m.in. w przyjaznej, zabawnej atmosferze prześledzić zmianę pór roku, ćwiczyć spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz zdolności poznawcze. Nieco starsze dzieci mogą natomiast grać z bliskimi, bawiąc się i pobudzając szare komórki do myślenia, np. poprzez wymyślanie słów na czas. Wśród gier familijnych dostępnych w tej kategorii produktów możesz znaleźć też propozycje w sam raz dla całej rodziny – a więc nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych. Możecie na przykład rywalizować w kategoriach: historia, geografia, sport, telewizja czy muzyka i odpowiadać na setki pytań przygotowanych przez twórców gier. Bawcie się, zdobywajcie nową wiedzę i poszerzajcie horyzonty spędzając czas w najmilszym możliwym towarzystwie – siebie nawzajem!

  Gry familijne planszowe – naucz się współpracować

  Nie od dziś wiadomo, że dalej dojdziecie w grupie niż solo – wykorzystaj tą wiedzę, stwórz skutecznie współpracujący duet lub zgrany zespół z pozostałymi graczami i idźcie po zwycięstwo m.in. w grach kooperacyjnych, w których królują łatwe reguły i liczy się spryt i refleks. Rozmaite planszowe gry familijne to wspaniała, wielogodzinna rozrywka dla całej rodziny. To coś w sam raz na świąteczny prezent, urodzinowy podarunek lub niespodziankę z okazji dnia dziecka.