Karuzele i pozytywki dla niemowląt

Liczba produktów: 30

Podkategoria

  Producent

  Produkty w promocji

  Cena

  Wyszukaj

  Linia

  Wiek

  Kolekcja

  Płeć

  Kolor

  Kategoria

  • Dziecko (30)
  • Dom i ogród (1)

  Pozytywki i karuzele dla niemowląt w sklepie 5.10.15.

  Pozytywki i karuzele do łóżeczka to nie tylko efektowne ozdoby do pokoju dziecięcego – to praktyczne zabawki, które rozwijają zmysły maluszków oraz ułatwiają zasypianie. Właściwie dobrane wpływają na wyobraźnię bobasów, ale też na ich umiejętności motoryczne. W sklepie 5.10.15. znajdziesz różne modele karuzeli i pozytywek dla niemowlaka, dzięki którym zapewnisz dziecku zdrowy i zrównoważony rozwój oraz spokojny sen.

  Karuzele do łóżeczka – przydatny gadżet już od pierwszych dni życia dziecka

  Karuzele to idealne akcesoria dla małych dzieci – nie tylko świetnie prezentują się nad łóżeczkiem pociechy, ale też rozwijają jej zmysły oraz zapewniają spokojny sen. Ich jednostajny i miarowy ruch przyciąga uwagę dziecka, a emitowany dźwięk uspokaja. Akcesoria mogą odtwarzać różne melodie, w tym kołysanki, odgłosy natury czy najrozmaitsze rodzaje szumów.

  Karuzele dla niemowląt są bardzo łatwe w obsłudze – aby je włączyć, musisz użyć jedynie jednego przycisku. Większość z dostępnych modeli w sklepie 5.10.15. posiada wbudowane timery, które tuż po upływie określonego czasu (np. po 30 minutach), wyłączają odtwarzaną melodię oraz mechanizm poruszający zawieszonymi przytulankami. Warto wiedzieć, że montaż karuzeli nie zajmuje dużo czasu – dzięki dołączonym uniwersalnym uchwytom w kilka chwil założysz ją na ramie łóżeczka dziecięcego. W przypadku modeli podróżnych wystarczy użyć dołączonego klipsa.

  Pozytywki dla niemowląt w sklepie 5.10.15.

  Oprócz karuzeli do łóżeczek, w ofercie sklepu 5.10.15. znajdziesz też pozytywki dla niemowląt. Ze względu na ich wykonanie, można je podzielić na dwa rodzaje:

 • misie i pluszaki – to sporych rozmiarów zabawki, do których maluszek może przytulić się w trakcie snu;
 • ozdobne lampki lub zawieszki – zamontujesz je nad łóżeczkiem dziecka na wytrzymałym haczyku lub postawisz obok kołyski.
  Pozytywka, podobnie do karuzeli dla niemowląt, ma za zadanie ukoić zszargane nerwy bobasa i ułatwić mu zasypianie. Wiele z nich, oprócz odtwarzania melodii, umożliwia wykonanie kolorowego pokazu świetlnego. Jednakże szczególną popularnością cieszą się pozytywki-przytulanki, które poprzez wibracje i emitowane dźwięki sprzyjają szybkiemu zasypianiu maluszków. Świetnym przykładem są produkty marki Fisher Price, w których specjalny mechanizm porusza brzuszkiem zabawki, naśladując tym samym oddychanie.
 • Wielofunkcyjne pozytywki i karuzele dla niemowląt – kiedy można je stosować?

  Karuzele i pozytywki to idealne akcesoria dla bobasów – sprawdzają się zarówno w przypadku noworodków, jak i u starszych maluchów. Wiele z dostępnych w sklepie 5.10.15. modeli zabierzesz na spacer – z łatwością przyczepisz je do ramy wózka dla dziecka – ale też wykorzystasz w trakcie aranżowania pokoju dziecięcego.

  Niezależnie od tego, czy szukasz uniwersalnego prezentu dla niemowlęcia, czy właśnie komponujesz wyprawkę dla noworodka, w ofercie 5.10.15. znajdziesz wiele modeli karuzeli i pozytywek do łóżeczka dziecięcego (w tym m.in. od Canpol babies). Zadbaj o sen swojego maluszka i postaw na piękne oraz funkcjonalne akcesorium, które z pomocą dźwięków ukołysze go do snu.