LETNIA NOC ZAKUPÓW -70%

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Plecaki dla dziewczynek 8-12 lat

Kolor
Marka
Linia
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Plecaki młodzieżowe i akcesoria dla dziewczynki 8-12 lat

Plecaki szkolne, to nieodzowne i jednocześnie konieczne wyposażenie uczniów szkoły podstawowej. Dlatego nasza oferta uwzględnia także plecaki młodzieżowe dla dziewczyn w wieku wczesnoszkolnym. Wśród nich znajdą Państwo lekkie, wytrzymałe i bardzo praktyczne plecaki, w których każda młoda uczennica będzie mogła schować swoje podręczniki szkolne.

Oferujemy modne plecaki do szkoły. Także plecaki na kółkach na wypadek, które pozwolą dziecku ciągnąć książki na wygodnych kółkach.

Dla dziewczynek dopiero rozpoczynających naukę oferujemy plecaki szkolne z wizerunkiem ulubionych bohaterów. Dla nieco starszych proponujemy bardziej klasyczne i młodzieżowe wzory i kolory.

Uzupełnieniem naszych plecaków będą oferowane przez nas piórniki i worki na buty, które będą znakomitym miejscem do przechowywania butów na gimnastykę.

Staramy się, by nasze produkty były najwyższej jakości, dzięki czemu będą mogły służyć Państwa dzieciom przez dług czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów w naszym sklepie!

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.