Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Pościel i ręczniki dla dziewczynek 8-12 lat

Rozmiar
Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Ręczniki i pościel młodzieżowa dla dziewczynki 8-12 lat

Dzieci, które zaczynają edukację szkolną, małymi krokami zaczynają swoją podróż w świat dorosłych. Nim do niego dotrą, czeka ich jeszcze wiele zmian i nauki. To, co na pewno ulegnie zmianie w tym czasie, to preferencje i upodobania. Mała dziewczynka coraz mniej będzie chciała otaczać się misiami pluszowymi, a coraz częściej doroślejszymi przedmiotami. A wśród nich są oczywiście przedmioty codziennego użytku.

Nalezą do nich między innymi pościele i ręczniki młodzieżowe. W sklepie 5.10.15. znajdą Państwo niejeden komplet pościeli młodzieżowej (poszewka na kołdrę i poduszkę).

Proponujemy 3 warianty wzorów. Po pierwsze pościele z popularnymi i ulubionymi bohaterami dzieci. Drugi wariant, to pościel młodzieżowa, z wzorami docierającymi do uczniów starszych klas. Trzeci wariant, to komplety pościeli w dojrzalszych wzorach, odpowiednich dla dziewczynki, ale także nastolatki i młodej kobiety.

Dokładamy starań, by nasze produkty charakteryzowała wysoka jakość wykonania. Mamy nadzieję, że dzięki temu będą służyły Państwa dzieciom przez długi czas.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.