⭐ NOC -70%! NOWE MODELE DLA CAŁEJ RODZINY! ⭐
Fisher-Price Ucz się i śmiej! Uczący Smartfonik SzczeniaczkaFisher-Price Ucz się i śmiej! Uczący Smartfonik SzczeniaczkaFisher-Price Ucz się i śmiej! Uczący Smartfonik SzczeniaczkaFisher-Price Ucz się i śmiej! Uczący Smartfonik SzczeniaczkaFisher-Price Ucz się i śmiej! Uczący Smartfonik Szczeniaczka

Opis produktu

Fisher-Price Ucz się i śmiej! Uczący Smartfonik Szczeniaczka

Dzięki czterem interaktywnym „aplikacjom”, ośmiu różnym emotikonom, kolorowym światełkom i realistycznym dźwiękom telefonu ta przypominająca prawdziwy smartfon zabawka na pewno przypadnie do gustu młodym wielbicielom nowoczesnych technologii.

Interaktywny smartfonik ma wbudowanych całe mnóstwo atrakcyjnych funkcji: od możliwości wybrania numeru Szczeniaczka i klikania w przyciski aplikacji aż po odtwarzanie muzycznej playlisty i nagrywanie specjalnej wiadomości na pocztę głosową, którą można następnie wielokrotnie odtwarzać! A gdy dziecko podziwia wesołe światełka, słucha radosnych dźwięków i odgrywa różne role, uczy się jednocześnie liczenia, nazw dni tygodnia, rozmaitych emocji, powitań i zasad prowadzenia rozmów!

Zabawa, która przeradza się we wczesną naukę Wiedza:

  • Piosenki i wyrażenia uczą dzieci nazw dni tygodnia, emocji, prowadzenia rozmów, powitań i zwrotów grzecznościowych. Umiejętności komunikacyjne Maluchy uczą się sztuki prowadzenia rozmów telefonicznych, słuchając wypowiedzi i piosenek.

Odgrywanie pierwszych ról:

  • Realistyczny wygląd telefonu i radosne dźwięki zachęcają maluchy do korzystania z wyobraźni podczas udawanych rozmów telefonicznych i nie tylko!
  • Marka: Fisher Price
  • Symbol: 5O34QE
  • Przedział wiekowy: 18m+
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Wiek: 18 - 24 miesięcy, 2 lata, 3 lata
Fisher-Price Ucz się i śmiej! Uczący Smartfonik SzczeniaczkaFisher-Price Ucz się i śmiej! Uczący Smartfonik Szczeniaczka

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Fisher-Price Ucz się i śmiej! Uczący Smartfonik Szczeniaczka

-29%
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()
/
()
/
()
/
()