Dołącz do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku odzieży dziecięcej!

 • Nie musisz kupować towaru (agencja/depozyt).
 • Franczyzodawca pomaga w doborze lokalizacji.
 • Otrzymujesz pełne wsparcie w prowadzeniu sklepu.
 • Rozliczamy się na zasadzie prowizji od obrotu.

Masz pytania? Zadzwoń!

 • Paweł Okpisz
 • Manager ds. Franczyzy
 • tel.: 602 433 600
 • e-mail: franczyza@51015kids.eu

Skontaktuj się z nami!

Podstawowe wymagania

 • Miasto powyżej 15 000 mieszkańców, w którym nie ma sklepu 5.10.15. (chyba, że miasto ma ponad 100 tys. mieszkańców wtedy mogą funkcjonować 2 sklepy lub więcej).
 • Lokal położony w centrum miasta, przy głównej ulicy handlowej lub w centrum handlowym
 • Powierzchnia handlowa od 60 m2 plus niewielki magazyn
 • Założona własna działalność Partnera

Koszt inwestycji

 • Opłata licencyjna płatna jednorazowo (15 tys. zł) lub w ratach (36 rat po 500 zł).
 • Koszt wyposażenia sklepu o powierzchni całkowitej do 70 mkw. z jedną standardową witryną (szer. do 2 m) wynosi 29 990 zł.
 • Zabezpieczenie inwestycji w postaci weksla.

Sklepy 5.10.15. - nasz indywidualny model współpracy z Partnerem:

Produkty sprzedawane w sieci sklepów 5.10.15. projektowane są z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 12 roku życia. Ubranka dla niemowląt, przedszkolaków czy uczniów szkół podstawowych można kupić w ponad 220 sklepach 5.10.15. na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym 51015kids.eu. Sieć sklepów 5.10.15. to jeden z największych i najszybciej rozwijających się systemów na rynku krajowym.

Rynek zmienia się dynamicznie, co wcześniej można było zaobserwować w większych miastach. Teraz widać to także w mniejszych miejscowościach – dzieci rodzą się przecież wszędzie! Kiedy patrzymy na mapę kraju trudno jest znaleźć większy region, w którym nas nie ma.

Dzięki rozwojowi własnego modelu franczyzowego możemy szybko i precyzyjnie rozwijać się w nowych lokalizacjach, niezależnie od wielkości danego ośrodka.Sklepy z Partnerami handlowymi otwieramy w formacie agencyjnym. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie systemu franczyzowego przyjaznego dla naszych Partnerów. Franczyzobiorca nie musi inwestować w towar - to bardzo ważne w obecnej sytuacji rynkowej. Takie podejście umożliwia nam pełne zaangażowanie centralnych narzędzi analitycznych, natychmiastową reakcję całej sieci, a z drugiej strony uwalnia naszego Partnera od ryzyka związanego z zarządzaniem towarem. Jesteśmy przygotowani na współpracę z osobami, które nie posiadają dużego doświadczenia w handlu. Umożliwia to przekazywany przez nas „know-how” do prowadzenia własnego biznesu oraz marka – jedna z najbardziej rozpoznawalnych w segmencie odzieży dziecięcej w kraju. Przygotowany w ten sposób system bardzo dobrze spisuje się w obecnych realiach rynkowych. Potwierdza to wiele sytuacji, w których z naszym obecnym Partnerem otwieramy kolejne placówki.

Koncept marki 5.10.15. zakłada oferowanie szerokiej gamy produktów w atrakcyjnych cenach, co jest szczególnie ważne dla naszych klientów. Nie zapominamy również o dynamicznych akcjach promocyjnych towarzyszącym wprowadzaniu kolejnych sezonów. Nasi klienci to lubią, a nasi Partnerzy o tym wiedzą. Tempo nowych otwarć potwierdza, że cieszymy się zaufaniem wśród franczyzobiorców.

Koncept meblowy

W przypadku sklepów z produktami dla dzieci w różnym wieku bardzo ważne jest stworzenie miejsca przyjaznego dla wszystkich klientów. Rodzice niemowlaka zupełnie inaczej postrzegają świat niż rodzice 10-latka, który niechętnie ubiera się w sklepach dziecięcych. Właśnie dlatego w naszych sklepach działają trzy strefy produktowe: świat niemowlaka, przedszkolaka i starszych dzieci. Koncept meblowy 5.10.15. pozwala na optymalną prezentację szerokiej oferty produktowej. Jasne ażurowe meble i ekspozycja frontem do klienta umożliwia szybką i całościową ocenę kolekcji. Zastosowane rozwiązania pozwalają również na wydajniejszą pracę obsługi sklepu, co jest szczególnie ważne dla naszych Partnerów franczyzowych.