Gra Dobble 20640Gra Dobble 20640Gra Dobble 20640Gra Dobble 20640

Opis produktu

Gra Dobble 20640

Na czym to polega?
W Dobble można grać na klika sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier. Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole. Symbol nazywają głośno i szybko kładą swoją kartę na stole, przykrywając starą kartę. Teraz każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą! Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się kart.

Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji roślin, postaci i przedmiotów, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.

Dlaczego musisz mieć tę grę?
Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.

• Tylko Dobble tłumaczy się w minutę!
• Żadna inna gra nie jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma wiele.
• Tylko Dobble ma takie wygodne i praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy.
• Świetnie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor. Polecana dla osób w każdym wieku.

  • Symbol: 4Y34DY
  • Przedział wiekowy: 6+
Gra Dobble 20640Gra Dobble 20640

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

5/5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (1)

14.01.2022
Ireneusz K.

Gra bardzo prosta w swoim działaniu, dziecko zadowolone, jedyne do czego można się przyczepić to karty mogły by być troszkę grubsze. Ogólnie polecam

Gra Dobble 20640

-15%
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()
/
()
/
()
/
()