DARMOWA DOSTAWA OD 119zł! KORZYSTAJ!
Gra magnetyczna Państwa-MiastaGra magnetyczna Państwa-MiastaGra magnetyczna Państwa-Miasta

Opis produktu

Gra magnetyczna Państwa-Miasta

Ciekawa propozycja dla osób, które dużo podróżują. Seria gier magnetycznych w mini formacie, zmieści się do każdej torebki. Gra mało waży, dzięki czemu zawsze możemy ją mieć pod ręką. Sprawdzi się podczas czekania na wizytę u lekarza, w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Metalowe pudełko służy nam za planszę, dzięki czemu gabaryt gry ograniczony jest do minimum.

Każdy z graczy wybiera swój kolor magnesów (jeden z pięciu: czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy, fioletowy). Należy wyznaczyć osobę odpowiedzialną za pulę magnesów i tarczę losującą podzieloną na kategorie (Song title – tytuł piosenki, Animal – zwierzę, Planet – planeta, Object – przedmiot, Country – kraj, City – miasto, Profession – zawód, Boy’s name – imię męskie, Girl’s name – imię żeńskie, Celebrity – sławna osoba, Dish – danie, Movie – film), oraz osobę, która będzie rozporządzać tabelą wyników.

Zasady gry: Rozpoczyna najmłodszy z graczy. Kolejka porusza się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Pierwszy gracz mówi alfabet, przy czym na głos wypowiada jedynie pierwszą literkę alfabetu, po czym kontynuuje alfabet w myślach. Alfabet kończy sie na hasło STOP wypowiedziane przez osobę następną w kolejności. Pierwszy gracz mówi na głos literkę, na której alfabet został zatrzymany. W tym momencie wskaźnik tarczki losującej zostaje wprawiony w ruch. W momencie, gdy tarczka zatrzyma się na danej kategorii, wszyscy gracze starają się jak najszybciej znaleźć słowo odpowiadające danej kategorii I rozpoczynające się od literki, na której zatrzymał się alfabet. Osoba, która pierwsza poda słowo otrzymuje magnes, który zostaje umiejscowiony w przypisanej danemu graczowi kolumnie w tabeli wyników. Gra kończy się w momencie uzyskania przez jednego z graczy 10 magnesów.

Cechy gry magnetycznej Państwa-Miasta:
mała, gra podróżna
zapakowana w metalowe pudełko, służące za planszę
przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia
w zestawie znajduje się magnetyczna tarcza oraz 50 magnesów
wymiary opakowania: 18 × 10,3 × 1 cm

  • Marka: The Purple Cow
  • Symbol: 1Y36DW
  • Przedział wiekowy: 6+
  • Wymiary: 18x10,3x1 cm
  • Kolor: Zielony
  • Płeć: chłopiec
  • Wiek: 6 - 7 lat, 8 - 9 lat, 10 - 12 lat, 13 - 14 lat, 15+
Gra magnetyczna Państwa-MiastaGra magnetyczna Państwa-Miasta

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Gra magnetyczna Państwa-Miasta

-25%
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot.



/
()




/
()




/
()




/
()