Gryzak chłodzący Rybka NUK
Gryzak chłodzący Rybka NUK
Gryzak chłodzący Rybka NUK

Opis produktu

Gryzak chłodzący Rybka NUK

Gryzak chłodzący Rybka – pozostaje zimny dłużej niż tradycyjne gryzaki
Dzieci intensywnie eksplorują swoje otoczenie w ciągu pierwszych kilku miesięcy życia. Badają zabawki, palce mamy czy butelki nie tylko swoimi rączkami, lecz także ustami. Szybko pojawiające się pierwsze ząbki tylko wzmagają potrzebę gryzienia i żucia. Gryzak chłodzący NUK Rybka pomaga odwrócić uwagę dziecka od bólu ząbkowania i szybko rozwesela dziecko. Jest wypełniony sterylną wodą i można go chłodzić w lodówce. Chłodzenie ma łagodzący wpływ na podrażnione dziąsła dziecka. W porównaniu z tradycyjnymi gryzakami gryzak chłodzący NUK pozostaje dłużej zimny. Ale uwaga, nie należy umieszczać gryzaka w zamrażalniku ani zamrażarce! Jeżeli będzie za zimny może spowodować odmrożenia na ustach ust lub wewnątrz jamy ustnej.

Gryzaki NUK – pierwsza pomoc dla pierwszych ząbków
Sześć różnych faktur materiału gryzaka chłodzącego pobudza dziecięce zmysły i delikatnie masuje podniebienie i dziąsła. Dodatkowo ciągłe poruszanie mięśniami jamy ustnej przygotowuje dziecko do pierwszych pokarmów stałych.

Gryzak chłodzący o uroczym kształcie rybki sprawia, że jest on także wyjątkową zabawką. Jego zaokrąglony kształt sprawia, że jest łatwy do chwytania, Różne faktury materiału dodatkowo stymulują zmysł dotyku dziecka. Gryzak chłodzący Rybka jest nie tylko praktyczny, lecz także służy do zabawy. I jest on oczywiście wolny od BPA, abyście bez obaw pozwalali dziecku na gryzienie go.

Gryzaka chłodzącego Rybka nie można wygotowywać. Zalecamy mycie gryzaka ciepłą wodą z delikatnym detergentem i dokładne wysuszenie go.

  • Marka: Nuk
  • Symbol: 5O35IB
  • Linia: E-SKLEP
  • Kolor: Zielony
  • Liczba elementów w komplecie: 1
  • Przedział wiekowy: 0+

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

4/5
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Opinie (1)

30.01.2019
Zweryfikowany zakup

Szybko robi sie cieply, chyba jednak zelowy byl by lepszy. Poza tym produkt ok

Gryzak chłodzący Rybka NUK

  • Produkt niedostępny
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()