Interaktywna zabawka - Sarenka FlorenceInteraktywna zabawka - Sarenka FlorenceInteraktywna zabawka - Sarenka FlorenceInteraktywna zabawka - Sarenka FlorenceInteraktywna zabawka - Sarenka Florence

Opis produktu

Interaktywna zabawka - Sarenka Florence

Interaktywna zabawka, która zainspiruje dziecko do jej odkrywania oraz zachęci do rozwoju poprzez ruch i wyobraźnię.

Przemierzaj ścieżkę rozwoju!

  • Zabawka rośnie z dzieckiem – poczynając od leżenia na brzuszku, przez siedzenie, stanie, aż do samodzielnego chodzenia. Sarenka Florence będzie towarzyszyć dziecku na ścieżce rozwoju.
  • Starsze dzieci będą rozciągać tułów sarenki, aby zmienić sposób jej poruszania się, dzięki temu stopniowo zaczną pojmować sekwencje działań.
  • Unikalny design zabawek i elastyczny kształt harmonijki inspirują dzieci do przewracania się, rozciągania, skręcania i popychania zabawki – po prostu odkrywania nowych możliwości zabawy.
  • Szeleszczące uszy, wirująca kula z koralikami oraz dźwięk kliknięcia, gdy głowa jest obracana, motywują dziecko do odkrywania i zabawy.

Wskazówki rozwojowe:
3 miesiące+ RUCHY PRECYZYJNE
Pozwól dziecku odkrywać zabawkę poprzez ciągnięcie szeleszczącej tkaniny, poruszające się koraliki i wirowanie kuli, a następnie obrócenie głowy sarenki, tak by dziecko usłyszało satysfakcjonujące kliknięcie.
6 miesięcy + RUCHY CAŁEGO CIAŁA – Raczkowanie
Gdy maluch poczuje się bardziej pewnie leżąc na brzuszku, ruch zachęci go do rozciągnięcia się i odkrycia własnej mobilności.
6-12 miesięcy + WYOBRAŹNIA I KREATYWNOŚĆ Nowe perspektywy
Wszechstronne opcje zabawy, elastyczny korpus i ruchome elementy inspirują kreatywność i wyobraźnię dziecka.
6-12 miesięcy + KOJARZENIE – Następstwa
Z upływem czasu dziecko będzie bawić się zabawką w bardziej wyrafinowany sposób – wyginając korpus Sarenki, tak, aby usiadła lub zmieniając kąt jej ciała, tak, aby Florence obracała się w lewo lub w prawo. Z czasem taka zabawa nauczy dziecko sekwencji działań, pomagając im stopniowo uświadomić sobie, że zginanie zabawki wpływa na sposób w jaki się obraca.

Każdy produkt marki Tiny Love stworzony jest z myślą o Siedmiu Elementach Rozwoju dziecka, wskazując rodzicom najlepszą drogę do tego, by ich maluch rozwijał się prawidłowo.

Ten produkt rozwija następujące elementy:
Ruchy precyzyjne – różnorodne funkcje zabawki zachęcają dziecko do używania dłoni i palców na różne sposoby, wzmacniając tym samym małe mięśnie i rozwijając ruchy precyzyjne.
Ruchy całego ciała – tocząca się zabawka zachęca dzieci do spędzania większej ilości czasu na brzuszku, a później także do odkrywania własnej zdolności poruszania się i raczkowania.
Wyobraźnia i kreatywność – elastyczny korpus, obracająca się głowa i ruchy zabawki sprawiają, że lew wygląda inaczej, czym zainspiruje dziecięcą wyobraźnię i kreatywność.
Kojarzenie – dzieci badają różne możliwości zabawki i uczą się operować jej różnymi częściami. Ciało w kształcie harmonijki odgrywa ważną rolę w tym procesie, ucząc rosnące dziecko, jak zginanie jej korpusu zmienia kierunek, w którym zabawka się toczy.

  • Marka: Tiny Love
  • Symbol: 6O38AU
  • Kolor: Różowy
Interaktywna zabawka - Sarenka FlorenceInteraktywna zabawka - Sarenka Florence

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Interaktywna zabawka - Sarenka Florence

-25%
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()
/
()
/
()
/
()