Poradnik - Jak nie dać sobą manipulować
Poradnik - Jak nie dać sobą manipulować

Opis produktu

Poradnik - Jak nie dać sobą manipulować

Kolejny poradnik autorki bestsellerów Jak mniej myśleć i Jak lepiej myśleć Czujesz się niespokojny i zdezorientowany? Wydaje ci się, że otaczają cię sami wspaniali ludzie, a jednak coś jest nie tak?

Możliwe, że gdzieś obok ciebie jest manipulator, który mimo przyjacielskich pozorów stara ci się zaszkodzić i jak wampir wysysa z ciebie energię. A chociaż jego ofiarą może paść każdy, to osoby nadwydajne mentalnie – takie jak ty – są szczególnie narażone na takie zagrożenie.

Manipulacja przybiera różne formy: od szantażu emocjonalnego w rodzinie czy w pracy po dominację jednej osoby w związku czy silny wpływ przyjaciela. Co najgorsze, na każdym etapie naszego życia możemy spotkać ludzi, którzy będą chcieli nas wykorzystać, żeby osiągnąć własne cele. Ich techniki – jednocześnie proste i wyrafinowane – są niezwykle skuteczne, dlatego wielu z nas żyje w toksycznych relacjach, nawet o tym nie wiedząc.

Można się jednak od nich wyzwolić!
Z tej książki, powstałej na podstawie historii ofiar manipulatorów, dowiesz się, dlaczego właśnie osobom nadwydajnym mentalnie trudno jest wychwycić pozorną życzliwość i wskazać źródła manipulacji. Pomoże ci ona także rozpoznać toksyczne osoby wokół ciebie i wyswobodzić się spod ich wpływu. Stosując się do zawartych w niej porad, przestaniesz być w końcu seryjną ofiarą manipulacji i odzyskasz upragnioną niezależność psychiczną.

Naucz się rozpoznawać manipulatorów, rozszyfrowywać schematy wytwarzane przez psychopatyczne umysły, a przede wszystkim – opracowywać i wdrażać strategie obronne. Pamiętaj, że twój komfort psychiczny, zdrowie i życie muszą być na pierwszym miejscu!

  • Marka: Wydawnictwo Feeria
  • Symbol: 4Y41B3
  • Liczba elementów w komplecie: 1
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Rodzaj okładki: Miękka
  • Autor: Christel Petitcollin
  • Linia: E-SKLEP
  • Kolekcja: Jesień / Zima

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Poradnik - Jak nie dać sobą manipulować

-42%
  • Produkt dostępny
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot.
/
()

/
()

/
()

/
()