⭐ NOC -70%! NOWE MODELE DLA CAŁEJ RODZINY! ⭐
Książka Znikające Królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt.Książka Znikające Królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt.Książka Znikające Królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt.Książka Znikające Królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt.Książka Znikające Królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt.Książka Znikające Królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt.Książka Znikające Królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt.Książka Znikające Królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt.

Opis produktu

Książka Znikające Królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt.

Królestwo zwierząt znika na naszych oczach. Samotny trzewikodziób, maleńki szop karłowaty, kotek cętkowany z lasów namorzynowych czy poczciwa żyrafa – im wszystkim grozi zagłada, którą jednak, jak wierzy autorka tej ważnej książki, da się jeszcze zatrzymać. Millie Marotta, znana walijska ilustratorka, stworzyła swój przewodnik z myślą o dzieciach – o ich wrażliwości i ciekawości świata. Snując fascynującą opowieść o ginących gatunkach, pokazuje, co każdy może zrobić dla zagrożonych zwierząt, i zwraca się do najmłodszych z przejmującym apelem o ratowanie Ziemi.

Autorka o swojej książce:
“Każdy z moich bohaterów jest wyjątkowy – zapylacz oszust, chrząszcz segregujący odpady, ptak śpiący w locie, ryba żyjąca na pustyni, a nawet chodząca szyszka – i każdy dowodzi wielkiej mądrości przyrody. A jednocześnie uświadamia, o ileż uboższy staje się świat człowieka, gdy bezpowrotnie ginie jakieś zwierzę”.

  • Symbol: 2Y38CC
  • Autor: Millie Marotta
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Wiek: 6 - 7 lat, 8 - 9 lat, 10 - 12 lat
Książka Znikające Królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt.Książka Znikające Królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt.

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Książka Znikające Królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt.

-44%
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()
/
()
/
()
/
()