Kropkoza. Lisek i Prosiaczek z zakręconym ogonkiemKropkoza. Lisek i Prosiaczek z zakręconym ogonkiemKropkoza. Lisek i Prosiaczek z zakręconym ogonkiemKropkoza. Lisek i Prosiaczek z zakręconym ogonkiem
Kropkoza. Lisek i Prosiaczek z zakręconym ogonkiemKropkoza. Lisek i Prosiaczek z zakręconym ogonkiemKropkoza. Lisek i Prosiaczek z zakręconym ogonkiemKropkoza. Lisek i Prosiaczek z zakręconym ogonkiem

Opis produktu

Kropkoza. Lisek i Prosiaczek z zakręconym ogonkiem

Prosiaczek z zakręconym ogonkiem ma kaszel. Czyżby poważnie zachorował? Na szczęście o zapaleniu fumfa, leczniczej herbatce ze ślimaków, naparze z glutów z nosa i oczywiście kropkozie dr Girlander wie wszystko. Tylko dlaczego dr Girlander, choć ubrany w biały fartuch, wyposażony w chorobometr i inne bardzo lekarskie przyrządy, jest tak podobny do… Liska? Nieważne! Bo to i tak najlepszy lekarz w okolicy, który na receptę przepisuje pyszności. Przeczytajcie o kolejnym, przebiegłym planie tych dwóch przyjaciół, o medycznej promocji dla zwierząt rogatych, a także o leczniczym wpływie marcepanu, kokosanek i oranżady.

„Kropkoza” to już czwarta z trzynastu książek cyklu o Lisku i Prosiaczku – niezwykłych i pełnych łobuzerskiego humoru historii napisanych przez Bjørna F. Rørvika ze śmiesznymi i szalonymi ilustracjami Pera Dybviga. Poprzednie to: „Kawiarenka pod ptasim ogonem”, „Leśna gazeta” i „Bieg z zagadkami”. Bjorn F. Rorvik - jeden z najbardziej uznanych i najchętniej czytanych w Norwegii autorów literatury dziecięcej, wielokrotnie nagradzany za historie zabarwione zwariowanym humorem i pełne nadzwyczaj oryginalnych pomysłów, wspaniałe do czytania na głos i po cichu przez czytelników w każdym wieku.

Per Dybvig - malarz, grafik, autor animacji oraz jeden z najwyżej cenionych norweskich ilustratorów literatury dziecięcej. Artysta nagradzany i wystawiany. Jego ilustracje pełne są humoru i rzadkiej, niemal dziecięcej siły wyrazu. Iwona Zimnicka - od lat tłumaczy literaturę duńską i norweską. Przełożyła pokaźną liczbę tytułów, od serii kryminałów Jo Nesbo po osławioną Moją walkę Karla Ove Knausgarda.

W 1996 roku zdobyła Nagrodę im. Janusza Korczaka polskiej sekcji IBBY za tłumaczenie Przepowiedni Dżokera Josteina Gaardera oraz otrzymała Royal Norwegian Order of Merit, przyznany przez króla.

  • Marka: druganoga
  • Symbol: 3Y42JG
  • Okładka: Twarda
  • Liczba stron: 44
  • Autor: Bjorn F. Rorvik, Per Dybvig
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Wiek: 5 lat, 6 - 7 lat, 8 - 9 lat, 10 - 12 lat
  • Wydawnictwo: Druganoga
Kropkoza. Lisek i Prosiaczek z zakręconym ogonkiemKropkoza. Lisek i Prosiaczek z zakręconym ogonkiem

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

Kropkoza. Lisek i Prosiaczek z zakręconym ogonkiem

-20%
  • Produkt dostępny
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot.
/
()

/
()

/
()

/
()