CoComelon Samochód rodzinny Deluxe (muzyka i dźwięk)
CoComelon Samochód rodzinny Deluxe (muzyka i dźwięk)
CoComelon Samochód rodzinny Deluxe (muzyka i dźwięk)

Opis produktu

CoComelon Samochód rodzinny Deluxe (muzyka i dźwięk)

Zapnij pasy i przygotuj się na przygodę z JJ i przejażdżkę samochodem CoComelon!Rodzinny samochód na pewno przyciągnie uwagę malucha wyrazistymi kolorami, zabawnymi dźwiękami i muzyką! Wystarczy nacisnąć przycisk na boku samochodu, aby usłyszeć popularną piosenkę CoComelon „Are We There Yet", a nawet dźwięki prawdziwego samochodu, jak uruchamianie silnika czy klakson! Twój maluch może swobodnie popychać samochód CoComelon wszędzie, gdzie tylko chce, i przeżywać nowe, zabawne przygody z JJ! Z CoComelon jest zawsze dużo do kolekcjonowania i odkrywania!

● Zainspirowany uwielbianym przez dzieci serialem edukacyjnym rodzinny samochód CoComelon to idealna zabawka dla ciekawskich maluchów! Dzieci będą świetnie się bawić!

● Pojazd natychmiast przyciągnie uwagę dziecka dzięki różnym funkcjom, jak popularna piosenka CoComelon „Are We There Yet" i dźwięki prawdziwego samochodu!● Samochód łatwo się prowadzi, więc Twój maluch może śmiało przewieźć w nim JJ po całym domu!

● Jest jeszcze więcej gadżetów CoComelon do zebrania! Czekają na Was pluszaki, pojazdy, instrumenty, figurki i wiele innych zabawek!

Baw się i odkrywaj!Twój maluch będzie świetnie się bawić i wesoło śpiewać z rodzinnym samochodem CoComelon! Świetne funkcje! Rodzinny samochód CoComelon gra ulubione melodie, jak „Intro Song" i „Are We There Yet" CoComelon. Naciśnij przycisk CoComelon, żeby aktywować piosenki, które Twój maluch chętnie zaśpiewa!Zainspirowany uwielbianym przez dzieci serialem edukacyjnym! Patrz, jak Twoje dziecko bawi się i odtwarza swoje ulubione scenki z serialu edukacyjnego, z najbardziej popularnymi bohaterami CoComelon!Jest jeszcze więcej gadżetów CoComelon do zebrania!Możecie zebrać więcej zabawek, instrumentów, książek i pluszaków CoComelon! Przynieś dziś do domu prezent CoComelon, który Twoje dziecko na pewno pokocha!

 • Marka: CoComelon
 • Symbol: 3Y43NQ
 • Kolor: Wielokolorowy
 • Liczba elementów w komplecie: 1
 • Płeć: chłopiec, dziewczynka
 • Przedział wiekowy: 2+

Dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

ZWROTY I REKLAMACJE

0/5
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie (0)

Dla tego produktu jeszcze nie istnieją opinie.

Aby dodać opinię produktowi musisz go kupić i być zalogowany.

CoComelon Samochód rodzinny Deluxe (muzyka i dźwięk)

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
  Cena początkowa: -43%
 • Produkt dostępny
Koszty dostawy
od
30 dni do namysłu, bezproblemowy zwrot./
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()


/
()

/
()

/
()

/
()