HAPPY HOURS -70%

Dni
Godzin
Minut
Sekund
plPLN Zmień język

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

EUR PLN USD
Twoje konto
Kontakt
Koszyk: (0) 0,00

Laktatory

Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Laktator

Laktator, to urządzenie przydatne dla mam aktywnie karmiących piersią. Można go wykorzystać do odciągania pokarmu, by nakarmić nim później maluszka. Ale laktator, to także urządzenie, które przynosi ulgę nabrzmiałym piersiom karmiącej mamy w czasie tzw. nawału mlecznego.

W przypadku, gdy mleko mamy nie jest produkowane dosyć szybko, laktator będzie niezastąpioną pomocą w rozkręceniu laktacji.

Laktator przyda się także mamom wcześniaków, które muszą otrzymywać pokarm inaczej niż przy bezpośrednim kontakcie z mamą.

Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo laktatory elektryczne i laktatory ręczne. Umożliwi to dobranie tego najodpowiedniejszego. Laktatory elektryczne cechuje łatwość użytkowania i dobra wydajność. Z kolei laktator ręczny jest poręczniejszy i nie wymaga źródła prądu.

Nasze produkty cechuje najwyższa jakość i zaufanie wielu mam. Dla kompletujących pełną wyprawkę, proponujemy zestawy laktacyjne, w skład których wchodzi laktator, pojemnik i mleko i butelka do karmienia dziecka.

Zapraszamy do poznania naszej oferty i atrakcyjnych cen.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

5-10-15 facebook widget
Rozpocznij czat
Połączenie z obsługą