plPLN Zmień język

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

EUR PLN USD
Twoje konto
Kontakt
Koszyk: (0) 0,00

Strefa przyszłej mamy

Płeć
Wiek
Kategoria
Rozmiar
Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Produkty dla ciężarnych i mam

Okres ciąży i połogu, to bardzo szczególny czas dla kobiety. Rośnie w niej nowe życie, a to powoduje wiele zmian, zarówno w jej życiu, jak i ciele. Chcąc uprzyjemnić i nieco ułatwić ten czas, zapraszamy do skorzystania z naszego działu Strefa przyszłej mamy.

Jest to sekcja naszego sklepu dedykowana przyszłym mamom. Można w nim znaleźć wszystkie te artykuły, które będą niezbędne w czasie ciąży, ale także w okresie połogu i karmienia piersią.

Mamy znajdą tutaj odzież ciążową, nadającą się także do karmienia piersią. Poza odzieżą dysponujemy bielizną ciążową, odpowiednią dla zmieniającego się ciała kobiety i mamy karmiącej. A jeśli o karmieniu mowa, w ofercie znajdują się także poduszki ciążowe, idealne nie tylko, gdy dziecko rozwija się w brzuchu mamy, ale także do późniejszego karmienia piersią.

Ważną częścią Strefy przyszłej mamy jest oferta artykułów higienicznych, dedykowanych okresowi połogu. Wśród oferowanych produktów znajdują się podkłady i bielizna poporodowa, wkładki laktacyjne, osłony brodawek i jeszcze inne.

Nie możemy zapomnieć o torbach, organizerach i nosidełkach. To również ważny element działu naszego sklepu dedykowanego przyszłym mamom.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

5-10-15 facebook widget
Rozpocznij czat
Połączenie z obsługą