plPLN Zmień język

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

EUR PLN USD
Twoje konto
Kontakt
Koszyk: (0) 0,00

Torby i organizery dla mamy

Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Torby do wózka

Żeby wyruszyć na spacer z dzieckiem, mama i tata będą potrzebować dwóch rzeczy. Po pierwsze wózka. Po drugie torby do wózka.

Czy torba do wózka jest potrzebna? Oczywiście! Torby do wózków dziecięcych umożliwiają organizację akcesoriów potrzebny do pielęgnacji dziecka w trakcie spaceru lub wyjazdu. Torby te są projektowane w taki sposób, by pomieścić i zorganizować butelkę z mlekiem/wodą dla dziecka, pieluchy, podkłady do przewijania, chusteczki nawilżane i oczywiście także niezbędne akcesoria mamy np. portfel, telefon, pomadkę. Nasze torby do wózka cechuje wysoka jakość wykonania.

Czy to jedyne zalety torby do wózka? Nie! Torby do wózków dziecięcych można przypiąć do wózka tak, by prowadzący go mógł łatwo wyciągnąć coś z jego wnętrza.

Alternatywą do torby do wózka będzie tzw. plecak pielęgnacyjny. Jest to odpowiednik torby do wózka, ale zakładany na plecy. Uzupełnieniem naszych toreb będą organizery, w których będzie można uporządkować wszystkie niezbędne na spacerze akcesoria.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

5-10-15 facebook widget
Rozpocznij czat
Połączenie z obsługą