DARMOWA DOSTAWA! CZAS UCIEKA!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Apaszki dla niemowląt 0-2 lata

Płeć
Rozmiar
Kolor
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Szalik dla niemowlaka

Apaszki i szaliki dla niemowląt pozwalają chronić delikatną szyję małego dziecka przed wiatrem i niską temperaturę. Z uwagę na charakterystyczną budowę ciała niemowlaka, bardzo trudno jest założyć dziecku klasyczny szalik. Nim jednak to zadanie będzie prostsze, bo maluszek usiądzie i stanie na nogi, można sięgnąć po ocieplane apaszki niemowlęce. Takie szaliki dla niemowlaka, to wygodne ułatwienie dla rodzica. Wystarczy przyłożyć apaszkę do szyi dziecka i zapiąć ją na wygodny rzep. W ten sposób można ją też łatwo i szybko zdjąć, nawet wówczas, gdy maluszek śpi.

Dla dzieci nieco starszych proponujemy klasyczne szaliki dla niemowląt, jak również półgolfy i kominy. Półgolf i komin są bardzo wygodne w użyciu. Wystarczy przełożyć je przez głowę dziecka. Dodatkowo kominy można również zakładać na kurtkę, a nie tylko pod.

Oferujemy Państwu akcesoria garderoby niemowlęcej wysokiej jakości. Nasze czapki, szaliki i rękawiczki są miłe w dotyku, chronią głowę, szyję i ręce dziecka stosownie do warunków atmosferycznych.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na