Wybierz język:

pl

Wybierz walutę:

PLN

Kosmetyki dla niemowląt 0-2 lata

Płeć
Wiek
Marka
Cena
od
do
pokaż:

Ilość produktów z

pokaż:

Ilość produktów z

Kosmetyki dla dzieci - pielęgnacja niemowląt

Oferujemy Państwu wysokiej jakości kosmetyki dla niemowląt, które pomogą zadbać o higienę wrażliwej skóry dziecka. Proponujemy szampony, mydła, pudry, pianki i pasty do zębów dla nieco starszych niemowląt, ale także kosmetyki dla niemowląt od pierwszego dnia życia.

Pielęgnacja noworodka jest szczególnie wymagająca. Kosmetyki dla noworodka powinny być przede wszystkim hipoalergiczne, łagodne dla bardzo wrażliwej skóry. Stosowanie innych kosmetyków może powodować alergię. Stąd pierwsze kosmetyki dla noworodka powinny spełniać surowe kryteria. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty, które spełniają powyższe wymagania. Ale to nie wszystko.

Proponujemy także żele na ząbkowanie (także z nakładką) oraz szczoteczki edukacyjne dla niemowląt. Jedne i drugie pomagają uśmierzyć ból towarzyszący wyrzynającym się zębom. Dodatkowo wspomniane szczoteczki przygotowują maluszka do przyszłych zabiegów higienicznych jamy ustnej.

Nasze kosmetyki dla niemowląt, jak i akcesoria do pielęgnacji z pewnością spełnią Państwa wymagania. Zapraszamy do poznania asortymentu naszego sklepu i skorzystania z atrakcyjnych promocji.

 
BLOG

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem.

www.51015kids.eu/blog
Bądź z nami na